Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék megismerni egy...

Szeretnék megismerni egy ismert embert. Mit gondoltok ez mennyire lenne nehéz?

Figyelt kérdés
Hogy ki az azt nem írom le, de természetesen magyar.Sose gondoltam ilyenre, hogy szívesen találkoznék egy ismert emberrel max 13éves koromba, de ő szimpatikus nagyon.Persze elég elérhetetlennek tűnt nekem mindig is ez de az elmúlt időbe bejelölt facebookon 2 olyan ember akit elég sokan ismernek én úgy gondolom,és ettől kicsit megjött a bátorságom bejelöltem facebookon a fiút akiről a kérdésem szól.visszaigazolt de persze még sose beszéltünk.gondolkodtam hogy írjak neki?de gondolom naponta 100an írnak meg lehet, hogy vissza se írna nem tudom mit csináljak:)
2014. aug. 21. 02:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ugye nem valami ask.fmes celebről van szó?
2014. aug. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jajj dehogy:D
2014. aug. 21. 02:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor valami fészbúkbohócdzsásztinbíbör, ugye? (Remélem nem)
2014. aug. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy próbát csak megér nem?
2014. aug. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezen most csak én nem tudok kiigazodni? :DDD Nem értem hogy mi a kérdésed... Lehet késő van :D
2014. aug. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a kérdés szempontjából annyira lényegtelen hogy honnan ismert egyébként de NEM nincs köze a facebookhoz.nem hívnék ismert embernek sőt még 'elég sokan ismerik-nek' se azért valkakit mert van x követője facebookon.szóval nem, nincs köze a facebookhoz.
2014. aug. 21. 02:12
 7/13 anonim ***** válasza:

#Big#Bang#: Olvasd el újra, úgy megérted.

Bár inkább az ilyen kérdezőkenk kellene mégegyszer átolvasniuk a kérdésüket mielőtt kiírják.


Egyébként én a kérdésben azt nem értem meg, hogy.... Most ez minek?


Te tudod kérdező, nem mi...

2014. aug. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

02:09 de most mit csináljak ráírjak szerinted?:D komolyan olyan vagyok mint egy 5éves..


02:12 van egy ismert ember.extra extra extra szimpatikus.bejelöltem facebookon visszaigazolt és szívesen találkoznék vele de nem tudom mit csináljak nem merek ráírni vagyis nem is a nem merek hanem inkább az hogy gondolom naponta 100an írnak neki szóval vagy le se sz*rná hogy írtam vagy nem tudom:D és a többit csak azért írtam oda hogy nem egy idióta 12éves vagyok aki plátói szerelmekbe esik egy legújabban felkapott sztártól remélve így az értelmesebb válaszokat.

2014. aug. 21. 02:15
 9/13 A kérdező kommentje:
mi az hogy most ez minek?
2014. aug. 21. 02:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Ééés most mi a kérdés?:D

Ha visszaír visszaír. Ha nem nem vesztettél olyan sokat.

2014. aug. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!