Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hinni vagy megismerni egy...

Hinni vagy megismerni egy állítólagos nő verő férfit?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy kedves fiúval, velem nagyon az!

Tudom ki volt az exe 3 évig akivel már 2 éve szakítottak, és megtettem azt hogy megkérdeztem a nőt hogy miért szakítottak.

Azt mondta azért mert megunta a hazugságokat, a megcsalásokat, és a szakítás napján össze is verekedtek. A férfi (akivel ismerkedek) a lábánál fogva húzta a földön, és megverte.

Nem tudom higgyek-e neki vagy sem?! Ti mit tennétek?? Én nem akarom a hazugságokat megcsalásokat a saját bőrömön kitapasztalni. egyébként 23 éves a fiú


2014. aug. 10. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen féreg férfiakat kéne felkötni.
2014. aug. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet látatlanban megmondani, hogy mennyire szavahihető az a nő. Mennyire ismered?


Én a helyedben biztosan óvatos lennék.

2014. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Hinni elég nehéz ebben a világban... Ha esetleg az ex tud mutatni feljelentést vagy látleletet a sérüléseiről akkor egyszerűbb dolgod van. Ha nem akkor döntened kell hogy szükséged van e erre. Ezek a dolgok egyébként bármelyik férfinál fennállnak... Olyan is megcsalhat vagy megverhet majd aki eddig nem csinált ilyeneket. Más dolog az is ha már többen mondták ugyanazt róla... Több egymástól független embernek lehet hinni ha ugyanazt állítják, egynek elég nehéz... Nem látom semmi akadályát hogy megismerd.
2014. aug. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem kezdenék vele.
2014. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!