Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ír rám/akar beszélgetni,...

Miért ír rám/akar beszélgetni, ha élőben nem akar, az állítólagos fiúja miatt (akiről nincs semmi infó) találkozni?

Figyelt kérdés

14/F vagyok, megtetszett egy lány és megismerés nélkül beleszerettem. FB-n beszéltem vele pár szót és végül elmondtam neki, hogy szeretném, ha eljönne velem fagyizni (NEM! nem ott akartam elhívni, de végül is el kellett mondanom neki), azt mondta, hogy nem, mert nem ismer és van fiúja (a fiú ügyben szerintem kamuzott).

Majd pár napja élőben végre lett lehetőségem megkérdezni (-Helló. -Helló. -Biztos nem akarsz eljönni fagyizni? -Biztos. -Oké.), mivel eléggé izgultam és féltem nem mertem semmi értelemeset válaszolni rá, pedig kellett volna, legalább rákérdeznem, hogy miért nem (szerintem)...

Igazából nem voltam elkeseredve, mert ez egy nagy lépés volt számomra, hogy egyáltalán hozzá mertem szólni egy lányhoz (önbizalomhiány), aztán még aznap este visszaigazolt facebookon (eddig azért nem, mert, hogy nem ismer). Másnap belájkoltam a profilképét és rámírt, hogy már tudja, hogy ki vagyok... és beszélgettünk kb. 10 percet. Élőben nem, de facebookon már minden este beszélgetünk, mindig ő ír rám, hogy majd "fél kilenckor tudsz lenni?"...

Aztán ma megkérdeztem, biztos nem-e lenne kedve eljönni fagyizni?! És elkezdte mondani, hogy nem mert a fiúja, ha megtudja, akkor szakít vele, meg hasonló átlátható marhaságok...

Miért ír rám/akar beszélgetni, ha élőben nem akar, az állítólagos fiúja miatt (akiről nincs semmi infó) találkozni?

Ő egyébként 12 éves, de értelmes.


2014. jún. 7. 21:25
 1/2 anonim válasza:

itt vagyok en neked:Dd

13/l

2014. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lol
2014. jún. 7. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!