Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék megismerni egy...

Szeretnék megismerni egy ismert embert. Mit gondoltok ez mennyire lenne nehéz?

Figyelt kérdés
Hogy ki az azt nem írom le, de természetesen magyar.Sose gondoltam ilyenre, hogy szívesen találkoznék egy ismert emberrel max 13éves koromba, de ő szimpatikus nagyon.Persze elég elérhetetlennek tűnt nekem mindig is ez de az elmúlt időbe bejelölt facebookon 2 olyan ember akit elég sokan ismernek én úgy gondolom,és ettől kicsit megjött a bátorságom bejelöltem facebookon a fiút akiről a kérdésem szól.visszaigazolt de persze még sose beszéltünk.gondolkodtam hogy írjak neki?de gondolom naponta 100an írnak meg lehet, hogy vissza se írna nem tudom mit csináljak:)
2014. aug. 21. 02:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Oké, kiről van szó?
2014. aug. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Figyu már, hány éves vagy?
2014. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha meg se próbálsz ráírni, sose tudod meg, hogy válaszolna-e vagy sem. Előzőben igaza volt annak aki azt írta, nincs vesztenivalód :) Nem is értem miért ide fecséreled az energiádat :) Ennyi erővel már beszélgethetnétek :) Hajrá :)
2014. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!