Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy amelyik...

Miért van az, hogy amelyik lány igazán vonzó, szexi, formás stb. az jellemre egy utálatos, beképzelt, elkényeztetett, lelketlen, kegyetlen véglény?

Figyelt kérdés
Sehol egy vonzó, mégis szerethető lány. Annyira kiábrándító az élet. :(
2014. aug. 16. 11:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem en vonzo vagyok, dogosnek nem mindig mondanam magam, mert szeretek kenyelmes cuccokban jarkalni, de szeretek csinos lenni is, amilyen kedvem van epp.

Nem vagyok utalatos, se bekepzelt, elkenyeztetett aztan foleg nem. Lelketlen sem, kegyetlen pedig sajnos nem..


Egyetlen dologra vagytam egy ferfitol, hogy szeressen. 11 eves koromtol csak azt kivantam, legyen egy ilyen ferfi. Aztan 16 evesen szerelmes lettem, azt hittem megtalaltam azt, akit kivantam. Masfel ev utan megvert...(az ok:szpkas szerint veszekedtunk, nyugalmat akartam es el akartam menni, eszemben sem volt szakitani, csak veget vetni a vitanak.)Nos ezert megfogott es siman ott tartott. 90kg vs 50. Ezek utan mikor biztonsagban voltam elhagytam.


Lelkileg es fizikailag is tonkretett, mindezt 16 evesen. Ugy hogy o az elso szerelmem...


Most van egy uj kapcsolatom, de oszibten elmondtam,hogy nem igerek semmit, mert meg le kell zarnom az elozot magamban.

Szoval nem hiszem, hogy EN lennek a kegyetlen...ilyen megrazkodtatasok utan elhiszem,hogy nehanyan nem birjak feldolgozni es tegyuk fel k urvak vagy kegyetlenek lesznek. De meg azt is megertem. En nem lettem egyik sem, de sokszor elgondolkodom, hogy nem ezt erdemeltem...

2014. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te vagy vak :D
2014. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezt már leírtam párszor, én azt látom külső szemlélőként (kívül maradok, már nem számítok semmire a férfiaktól, nem vagyok képes az egojuk figyelemben tartására és nincs türelmem hisztijükhöz, talán az én hibám talán nem, de nem is ez a lényeg most)


Szóval jön nekem az összes haver szenved, nyűglődik a csajok miatt, mind előadja ugyanezt a szöveget, és esküdöznek, hogy nekik csak egy szerethető megbízható csaj kell, de mégis mindig csak a külsőleg csinosak után futnak, és a csaj csak akkor lesz "utálatos, beképzelt, elkényeztetett" stb. mikor őket visszautasítja addig, bár a viselkedése és személyisége nem változott semmit, ő a minden. Ha meg kapcsolat van, még rosszabb, csak ölik egymást. És nem tanulnak, mindig ugyanabba a típusba esnek bele, kivételt eddig 2-őt láttam. ha valaki folyton fejjel fut a falba és nem tanul az más nem a társadalom vagy a nők hibája. És felesleges egyik vagy másik nemre kihegyezni azt az egészet, mindkét nemben van elég se@@fej én úgy látom.(nőkből is de még mennyi...)


Amúgy a kereslet határozza meg a kínálatot, ha üresfejű libákra van igény akkor abból lesz több. Ha meg páwa pasikra akkor belőlük lesz sok, de mindig van mellettük más is, a társadalom nem homogén, kérdező ha te csak ezeket a csajokat veszed észre veled van baj, mert van más is bőven.


Egyébként az én személyes meglátásom az, hogy a pasik többsége kicsit túlérzékeny attól hogy valaki elutasít, még ha nem is a legszebb szavakkal nem válik az illető kegyetlenné az máshol kezdődik...erről tudnék mesélni. Az meg hogy, úgy általánosságban a pasit a nők mennyire kedvelik szerintem nem kéne, hogy olyan sokat számítson egy ember életében, egyesek mégis katasztrófának élik meg.

2014. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért flegmáznak feled hogy mert azt akarják hogy kopjál le.

Ha egy jóképű srác lennél, teljesen más hangot ütnének meg veled afelől nyugodt lehetsz.

2014. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!