Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy amelyik...

Miért van az, hogy amelyik lány igazán vonzó, szexi, formás stb. az jellemre egy utálatos, beképzelt, elkényeztetett, lelketlen, kegyetlen véglény?

Figyelt kérdés
Sehol egy vonzó, mégis szerethető lány. Annyira kiábrándító az élet. :(
2014. aug. 16. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ezt csak addig látod így amíg nem leszel szerelmes.
2014. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én egy lányt ismerek aki:
2014. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Van, csak nem sok. Ez ilyen.
2014. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet egy dögös méreg drága sportos kocsi gyönyörű, de ha a motor meghalt. Abba lehetsz szerelmes annyira amennyire akarsz, de attól soha nem fog beindulni.
2014. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok amit leírtál, csak az utálatos, elkényeztetett, lelketlen és kegyetlen jelzők nélkül . Néha kicsit tényleg beképzelt és gőgös vagyok, de ez csak ezért van mert indigó gyerek vagyok .
2014. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pedig renget szép, formás, vonzó csaj van és mégis ahogy ismerkedem velük, vagy egyből bunkózik, flegmázik itt nekem vagy hamar rájövök, hogy tök unalmas, sekélyes, felszínes, buta stb. Ha ritkán találok is megfelelő lányt, az meg vagy foglalt vagy leszbikus vagy nem vagyok az esete vagy az ilye homokos fiúkhoz vonzódik. Nem vicc, tényleg a homokosokat tartja helyesnek. Még ilyen vidit is küldött, amiben smárol az ő álompasija egy másik hapsival. Undorító. -.-
2014. aug. 16. 11:54
 7/14 anonim ***** válasza:
5-ös Te vagy az Annácska???
2014. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a csinos és szép lányokat akkor is szeretik ha ostobák és kiállhatatlanok, így a jellemükkel kicsit sem foglalkoznak.
2014. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jaja, meg igazából sok időt töltenek szépítkezéssel, így nem marad idő IQfejlesztésre:D
2014. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7# Igen, miért ?
2014. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!