Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pszichopatának számítok, ha...

Pszichopatának számítok, ha egyszerűn feszült, szorongó, ideges leszek, ha nézem a sok vidit és látom a vonzóbbnál vonzóbb lányokat és eszembe jut, hogy ezek szóba se állnának velem soha a büdös életben, mert én külsőre nem vagyok egy álompasi?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem számitasz pszichopatának, de nem túl szerencsés ilyen szemlélettel élni az életet, mivel ezzel eléggé rontod a saját életminőséged.
2014. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán vagy tisztában a szavak jelentésével de sebaj.


Csak simán szerencsétlen vagy.

2014. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez igencsak távol állt a pszichopata személy jellemzésétől...
2014. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Ha megütnél előttem egy lányt darabokra szednélek asszem te írtad ki h megis ütnéd
2014. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagy ritkán összejön valami lányokkal, de nem vagyok az a típus, akit szeretnek a lányok, mivel csúnya vagyok és kevés az olyan lány, aki a belsőre gerjed, de ez nyílván természetes, nekem se kéne kövér lány, nem vonzódom hozzájuk.
2014. aug. 12. 19:43
 6/15 A kérdező kommentje:
4-es a mai lányok keze hamarabb eljár szerintem, mint az én kezem az a vicc. xd Túl rendes fiú vagyok. Ez a másik hibám. :/
2014. aug. 12. 19:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Na figyelj ide. Ez nekem is sokszor eszembe jut, és hiába mondják, hogy milyen jó képű vagyok, akkor sincs barátnőm. De ne törődj azokkal a r*bikkel, akiket amúgy se akarsz, inkább azokkal törődj, akiknél lehet esélyed. Legyél kreatív.
2014. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, hogy nem lesz ilyen csajom sajnos. Tudod mi a megoldás? Szharni az egészre, arra, hogy nem lehet. Kit érdekel? Senkit. Legalábbis engem nem. (Amúgy de, nagyon is érdekel, és aki azt állítja, hogy nem érdekli, az hazudik. Ezt szerettem volna tisztázni, mielőtt megfogadod ezt a közhely tanácsot.)
2014. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De jó látni, hogy nem csak én vagyok olyan, akinek külső alapján könnyen lehetne bnője, csak épp 21 évesen még mindig loser hozzá :D :/
2014. aug. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Fiúk! Nem veszitek észre, hogy a jóképűség belülről jön. Itt nem arról van szó, hogy hogy néztek ki kívülről, hanem hogy ti minek tartjátok magatokat. Ha magabiztos pasinak tartod magad, ezt mondogatod magadban, akkor úgy fogod tartani a fejed, úgy fogsz öltözködni, és viselkedni. Ha jóképű vagy, de lúzernek érzed magad, a környezeted is annak fog látni. Egy pasi ne nyavajogjon, legyen kitartó, és bármilyen nője lehet. Illetve a jó nők szeretik azt is, ha a pasijuk okos, szorgalmas, dolgos, fel lehet nézni rá. Hat ennyi a titok. Az vagy akinek tartod magad!
2014. aug. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!