Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pszichopatának számítok, ha...

Pszichopatának számítok, ha egyszerűn feszült, szorongó, ideges leszek, ha nézem a sok vidit és látom a vonzóbbnál vonzóbb lányokat és eszembe jut, hogy ezek szóba se állnának velem soha a büdös életben, mert én külsőre nem vagyok egy álompasi?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 19:39
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nem, csak szánalmas.
2014. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze, egy pasi legyen minden, egy lánynak meg elég jól kinéznie. Hol itt az esélyegyenlőség? :/
2014. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Hidd el sok lány hasonló gondokkal küzd. Nem mindennek kell lenni, csak légy magabiztos, adj magadra. Azért van egy pár elég sötét magabiztos srác is, azoknak is van barátnője, csak nekem mint lánynak ez kevés, azért legyen a fejben tartalom is...., de te is igy vagy a lányokkal, nem? Nem elég jól kinézni....egyik félnek sem.

Viszont a magabiztosság az belülről jön. Ha te meg vagy elégedve magaddal, jó srácnak tartod magad, akkor a környezeted ezt észreveszi, és ők is annak tartanak majd..., de ehhez neked is tenned kell!

2014. aug. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: nőknél bőven elég a jó kinézet ahhoz, hogy legyen valakijük, sőt, még válogathatnak is, hiába tök hülyék. Ez így működik.
2014. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Maradjunk annyiban, hogy egy okos srácnak sem kell egy hülye nő...max csak "arra"...

Általában a zsák a foltját dolog működik....

2014. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!