Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan maradjak elérhetetlen...

Hogyan maradjak elérhetetlen egy fiú számára?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 22:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Eldobnak mint egy kenyeret,vagy mi volt a megfogalmazásod.És mindegyik,szerintem olvass kicsit vissza,meg értelmezz.Én egy ilyenért nem harcolnák,mert nem enyhént vagy beképzelt.
2014. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ki szeret küzdeni, úgy mégis? Maximum az, aki mazochista. Kinek esik jól az elutasítás?!
2014. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nemrég udvaroltam egy ilyen 'elérhetetlen' lánynak, miután beláttam, hogy játszadozik rögtön ráhagytam. Egy valamit mondhatok: a buta, tanulatlan, bunkó fiúk menni fognak majd utánad nyáladzó szájjal, de az értelmes, rendes fiúk otthagynak.

Szánalmas ez a gondolkodásmód, annyit mondhatok.

2014. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Honnan jöttél rá ,hogy játszadozik ?
2014. aug. 11. 23:12
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, talán ésszel kéne pasizni és nem holmi jöttment hülyegyerektől várni hogy majd ő lesz az igazi, aki levágja érted a sárkányt is. El lehet menni randizni, találkozni, sétálni és legfőképp beszélgetni... Ezekből tudod normálisan leszűrni, hogy milyen a másik és nem abból, hogy 20adszor is ő hív, mert b aszol válaszolni az smseire pl.


Nem a királykisasszonyt kell játszani akihez sorba állnak a kérők, hanem egyenlő félként viselkedni egy kapcsolatban MÁR ILYENKOR IS.

2014. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15 évesen mennyi tapasztalat lehet mögöttem ? A kenyereset azért írtam ,mert nem egy túl jó környéken élek ahol a lányokkal nem kifejezetten bánnak jól. Semmi közötök hozzá ,de talán ítélkezés helyett kaphattam volna rá normális választ.
2014. aug. 11. 23:27
 17/17 anonim ***** válasza:
Képzeld el én is szar környéken élek ahol az embert nem veszik számba,szerintem ez nálatok is így van,csak a nőket akarod kihozni,hogy vita legyen.15 évesen,dunsztod sincs semmiről,akármit mondasz.
2014. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!