Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan ember aki...

C0r3 kérdése:

Van itt olyan ember aki segítene? :D

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval pár dolog rólam. 17 vagyok, tök átlagosan nézek ki, egész értelmes is vagyok, az öltözködésemmel szerintem semmi gond nincs. Viszont túlságosan negatív vagyok, meg határozatlan :/ Nem önsegítő könyvekre gondoltam, mikor felraktam a kérdést,hanem egy olyan emberre aki tanítana élőben normálisan viselkedni, megtanítani pár apró dologra. Az a gond, hogy semmit sem befolyásol egy cikk az önbizalomról, vagy netes tanácsok, ezért gondoltam hogy élőben kicsit jobb lenne. HA valaki tudna benne segíteni, az kérem írjon :)

2014. aug. 7. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiu/lany, hol laksz es mennyit fizetsz?:D
2014. aug. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írd be a "gugliba" hogy, "Pszichológusok" + a település a hol laksz. Vagy nem is tudom milyen szakterületre tartozik ez, de ne random neten megismert emberektől kérj segítséget
2014. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? F/L?:D megye?😊
2014. aug. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, köszönöm az eddigi válaszokat, de nem szeretnék pszichológushoz fordulni, ugyanis nem érzem annyira súlyosnak a helyzetet. Így is az a gondom, hogy túl sokat lelkizek, nem hogy még szokásommá is tegyem :D
2014. aug. 7. 01:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz?:)
2014. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
írtam neked privátba
2014. aug. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
merre felé laksz?
2014. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!