Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk? Van valami jelentősége?...

Fiúk? Van valami jelentősége? Ti mikor csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már több hónapja nagyon jó a kapcsolatunk. Olyan barátságféle, de igazából mégse.


Megfigyeltem, ha ír(sms-t, vagy akár chaten), ha talizunk, esetleg meglát az utcán és odaszól valamit, sokszor az általa kreált becenéven szólít meg, vagy pl. úgy, hogy 'drága'.



2014. aug. 2. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egyénspecifikus. Van akinel nem jelent semmit, van akinel igen.
2014. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LORDRAPTOR válasza:

Az előző ékesszavú Filozófus-Pszichológus Elvtárs válaszával élve, sosem lehetsz biztos hogy mit jelent, de a legegyszerűbb választás mindíg a kérdezés... vagy a halál... tökmindegy egyszerűen kérdezd meg miért csinálja.

--még talán jó is kisülhet belőle--

2014. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ki nem állhatom, ha valaki ezt csinálja, hányinger. Persze nem velem, mert engem nem szoktak becézgetni, hál' Istennek fiú gyermekként jöttem a világra, de utálom hallani is, ha egy "fajtársam" állandóan más-más becenévvel illeti azt, aki tetszik neki, persze hogy tetszel neki ha ez a kérdés, nem kérdés.

Amitől dührohamot kapok ha meghallom, (50-esek s a felettiekre jellemző) az a "menyecske", gusztustalan!

Akármennyire is nem érződik velősnek az első hozzászólása, de mégis az. Tényleg vannak olyan típusú emberek, akikre ez jellemző, hogy mindenkit "drágáznak" stb. anélkül, hogy lenne bármiféle szándékuk is, de én úgy gondolom, hogy ez a fiatalabb korosztálynál már nem jellemző (már ha odatartozol).

Zárójelben megjegyzem, hogy egy férfi sem chatel, sms-ezik olyan nővel aki egy kicsit sem tetszik neki, az már más, hogy meddig tud elmenni a történet, barátságig, szerelemig, a férfiak többsége barátságból nem kér, mert kudarcnak éli meg a történetet, de azért bőven akadnak kivételek, igazán szoros barátság hetero nő és férfi között viszont kevés van.

2014. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem. Hát az illető, akiről adott esetben szó van 18 éves.


Na igen, a 'drágázás' elég tipikus becézés, de ő más beceneveket is kitalál, amivel tudom bosszantani akar, persze pozitív értelemben. Mindig valami újat. Az elején 'húginak' hívott, mikor megismerkedtünk, de csak egy kis ideig. Nem is úgy viselkedni, mint aki a tesójának tart. :D

2014. aug. 2. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!