Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csináljátok ezt?

Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Sokszor van az hogy ezen az oldalon küldök képet valakinek (pedig nem is kimondottan ismerkedős kérdéseket írtam ki soha) de amikor meg látnak a képen akkor egyszerűen csak eltűnnek a csajok. Ez nem is zavar, hiszen mindenki kap vissza utasítást. De akkor már legyen bennük annyi tisztesség hogy meg mondják hogy "nem tetszel". Miért olyan nehéz ezt ki mondani?! (Akinek nem inge ne vegye magára! Nem célom általánosítani! )


Ugyanez van facebookon is, bejelölnek néha elég jó csajok, és elég félre érthető jeleket adnak, és amikor mondom hogy én el tudnék képzelni többet is a barátságnál akkor meg "jaj, bocsi én csak haverkodni akartam". De akkor meg miért adnak ilyen félre érthető jeleket facebookon a csajok?!


Még egyszer mondom. Nem általánosítok! Akinek nem inge ne vegye magára!



2014. júl. 29. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én meg általánosítok, mert aki neten ismerkedik, annak a 90% látod, ilyen
2014. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
ha ennyiszer átbasztak akkor miért cumiztatod le újra és újra magad azzal, hogy továbbra is neten próbálkozol?!
2014. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nincs tartásuk,ilyen a neveltetésük,egyszerűen bunkó parasztok,erre nincs szebb kifejezés.
2014. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

#1


Ez se általánosítás. :D

2014. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az első dolog, hogy a srácok fényképet kérnek, utána egyből vissza is utasítanak. Élőben pedig semmi gondom az ismerkedéssel. Tegyél te is egy próbát ;)

N24

2014. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lepontozol, mert leírom neked az igazságot és ez fáj neked. Akkor te is eléggé képmutató vagy nem gondolod ?!
2014. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez az élet farkas törvénye.
2014. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ötödiknek: Élőben észre sem vesznek.
2014. júl. 29. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!