Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk akik szoktak itt levelezn...

Fiúk akik szoktak itt levelezni, ha ezt csináljátok itt, annak mi az oka?

Figyelt kérdés

Egy ideig levelezgettek valakivel, majd egyszer csak soha többé nem válaszoltok egy levelére se már.

Ez velem 1-2szer előfordult, és rosszul esik, az ilyenek miért nem mondják meg mi a bajuk?


2014. júl. 11. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ha unom a banánt, vagy valami gyógyegeret fogok ki, akkor illedelmesen közlöm vele, hogy oké ennyi volt. ha valaki faszokat küld nekem, amiből mostanság elég sokat kapok random, na arra nem válaszolok.
2014. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert mondtál nekik magadról egy olyan kis infót, ami nem tetszik a pici lelküknek... s akkor te már kiestél a "megdönteni" kategóriából. Érdektelen lettél nekik.
2014. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos megijednek tőled, vagy nem tud már miről beszélni vagy képcsere után nem jöttél be neki... millió variáció létezik. Bunkó meg nem akar lenni.
2014. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azért itt akarnak keresni valakit mert egész nap a gép előtt ülnek, ki sem mozdulnak és azt hiszik, hogy majd itt megtalálják a párjukat. Főleg, hogy szerintem a fele üzengető más nemű is mint aminek állítja magát.

És ez nem egy társkereső hanem a GYIK... nem ismerkedni kell hanem olyat kérdezni amit nem tudunk, vagy kíváncsiak vagyunk másnak a véleményére.

2014. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha túl vontatott, nem nyitott a másik, csak "reagál" az írásaimra, akkor nem erőltetem.

A fontosabb személyeket face-ra is felveszem, és ott folytatjuk, jó pár lány barátra találtam már így. :)

2014. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ miért leveleztem az illetővel...de általában válaszolok...max 1-2 embernek nem válaszoltam eddig mert sokan írtak és lehet nekik pont nem írtam...
2014. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, ne is foglalkozz vele de valószínű azért nem ír mert már nem talál érdekesnek vagy valami olyat mondtál ami nagyon nem tetszett neki, vagy csak nincs kedve már beszélni esetleg nem volt online, bannolták. stb..
2014. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam meg általában a lányok tűnnek el. Egyszer csak nem írnak többet. Egyedül vagyok és unatkozok és keresgélek hátha össze futok egy nekem tetsző nővel. Sajnos eddig sikertelen minden próbálkozásom. Sem itt sem máshol.
2014. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!