Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok van valami jelentésbeli...

Csajok van valami jelentésbeli különbsége ha az alábbi flörtölést két féle képpen csináljátok?

Figyelt kérdés

Eddig ,ha bejöttem egy csajnak mindig az történt,ha beszélgetek vele vagy ha távolról egymásra nézünk akkor szemezünk és mondjuk egymásra mosolygunk,majd a csaj elnéz máshová közben látványosan teszi-veszi magát, a hajával játszadozik, ezt mind vonzóan és figyelemfelkeltően. Viszont most van egy csaj,akinek elvileg bejövök, már párszor próbálkoztam nála,de mindig mintha kicsit elutasított volna, ennek ellenére folyton nézett, meg néz is, de ezek után már nem igazán vettem komolyan, volt h csak simán visszamosolyogtam és mentem tovább. Majd legutóbb,mikor ismét megláttam messziről, épp a buszmegállóban ült :D, összemosolyogtunk, majd én elnéztem,majd megint vissza és ő meg mélyen a szemembe nézett és elkezdett játszadozni a hajával.

Ez a haj babrálás miben különbözött az előzőtől? Ez konkrétabb volt, lehet h csak szexet akar?



2014. júl. 16. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Édesen indult az utsó kérdés meglepett.. :DD

Ezt meg, hogy szülted meg? Mitől akarna csak sexet?

Mókás furkó lehetsz... :DD

2014. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem akar szexet,mi lányok nem erre hajtunk,csak ti pasik.
2014. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
örülök,h tetszik amit írtam,de az miben más,ha egy csaj konkrétan belenéz a szemembe, és úgy flörtöl? Eddig a többi csaj nem így csinálta, v csak tapasztalatlan a csaj??
2014. júl. 16. 20:08
 4/10 anonim ***** válasza:
tetszel neki, de lehet hogy attól még semmit se akar tőled
2014. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán a második kicsit tudatosabb volt. Csak nehogy pofonvágás legyen a vége!
2014. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor mikor lépjen egy srác???
2014. júl. 16. 20:10
 7/10 A kérdező kommentje:
óhh,az eddigi csajok is tudatosan csinálták,mert elnéztek máshová a hajukkal játszottak mondjuk, aztán megint rám néztek....
2014. júl. 16. 20:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy tekintet egy tekintet, és tovább, hogy van?

A szemeket kivesézted :DD

Jöhet a többi, szóváltás, randi, érintés stb,stb...

No azt utána meglátjuk lesz-e sex..

2014. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már próbálkoztam korábban beszélni vele és kicsit jobban megszerettem vna ismerni!!
2014. júl. 16. 20:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát hajrá, én is ezt mondom ismerd meg, hívd el valahova csavarogni kettesben..
2014. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!