Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Animefüggő lányok! Nektek...

Animefüggő lányok! Nektek milyen típusú fiúk jönnek be külsőre?

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 22:57
1 2
 1/15 anonim válasza:
67%
legyen nagy... mármint a szeme, lehetőleg csillogó, és alapfeltétel az is, hogy valami örökölt szem-techikát tudjon vele véghez vinni, valami természetfeletti erő, és mindenekfelett legyen helyes , amiből következik hogy a nők bomlanak utána, de ő csak engem szeret ~*-*~
2014. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem vagyok "animefüggő", de van ilyen barátnőm, nem is egy. És azt veszem észre, hogy teljesen más az ízlésük ilyen téren... Szóval nem hiszem, hogy ettől függ.
2014. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól még mert imádom az animéket, nekem a belső a lényeges, nem a külső.
2014. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
igazából teljesen mindegy, én főként arra megyek hogy ne olyan legyen mint aki most sepregette össze a csirkeudvarból a nem oda való dolgokat, a külseje.. Ne legyen csúnya:D mindenkiben van valami, ami megfog, kivéve az a felül van haja, alul már kopasz, és ez akár más helyekre áthelyezése:D remélem segítettem...:D
2014. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Legyen olyan, mint Kurosaki Tasuku *--* Ő (jelenleg) életem szerelme ♡
2014. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
eltudnék képzelni magam mellé egy Yagami Lightot :3
2014. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy ezek alapján mind magas vékony fiúkra buktok. Érdekes. Nagyon érdekes.
2014. júl. 25. 23:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Mért is?
2014. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az #5 #6 válaszoló által belinkelt karakterek magas vékonynak tűnnek, sőt a legtöbb anime karakter magas vékony...
2014. júl. 25. 23:21
 10/15 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Dengeki Daisy mangát és megtufod mért Kurosaki életem egyik nagy szerelme.

Ez am azért van, mert vannak elvárásaim. Legyen magasabb, mint én. 175 cm magas vagyok. És nyilván nem egy egy dagi palival akarok járni

2014. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!