Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennyire érdemtelen lennék...

Ennyire érdemtelen lennék külsőre, belsőre?

Figyelt kérdés
Eddig akikbe szerelmes voltam soha nem tudtak úgy nézni rám.Hiába mondtam nekik szép dolgokat meg kedves voltam velük mindig barátként tekintettek rám.A külsőm nagyon nem jó de mindig azt kapom meg hogy jó ember vagyok!
2014. júl. 25. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
jó ember vagy! csudálatos páúkembör!
2014. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
-_-
2014. júl. 25. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Utalom az ilyen embereket akik ennyire nem tudnak torodni az ilyen kedves lanyokkal barmilyenek is kulsore. Nem tudjak h milyen ha megismersz jobban egy lanyt megismered a szokasait hozza szoksz a kulsojehez es bele szeretsz. Mert szerelem nem elso latasra lehet feltetlenul sőt... Kerdezo:) hidd el te is megfogod talalni az igazit. Legyel korultekinto es vedd eszre ha tetszel valakinek. Es ne foglalkozz az ilyenekkel:)
2014. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok! :)
2014. júl. 25. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Failxd de amugy mindenki igy van ezzel kb:D hidd el jopar lany elfog utasitani addig amig megtalalod az igazit aki elfogad ugy ahogy vagy:D
2014. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pont ez a baj, hogy fiú vagy, tanuld meg, hogy a lányok a rossz tetű férgekhez vonzódnak, ez valami ősbarbári evolóciós berögzülés náluk
2014. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!