Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért gondolják úgy az emberek...

Miért gondolják úgy az emberek, hogy pár félre sikerült kapcsolat után, csakis idiótákkal hozhatja őket össze a sors?

Figyelt kérdés
Sok emberrel találkoztam már, aki így nyilatkozott egy pár csalódás után. Miért nem hisznek az emberek abban, hogy megtalálhatják ők is a megfelelő társat? A végén emiatt a kategorizálás miatt eljutnak odáig, hogy azt is "idiótaként" kezelik, aki megfelelő lehetne számukra? Miért ilyen nehéz nekik nyitottnak lenniük a világra, és az emberekre?

2014. júl. 21. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Belefáradtak, és nem látják az értelmét azért, hogy küzdjenek, elvégre úgyis elutasítanák őt. Én is így vagyok vele.
2014. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én speciel azt látom, hogy bár én sok energiát beleöltem a dologba, sosem lett jó vége úgy sem, hogy megválogatom kivel jövök össze, tényleg jól választok de valami sosem ok.

Plusz én nem szidni akarom az ellenkező nemet, de mikor meglátom milyen embereket favorizálnak vagy helyeznek elém megundorodom az egésztől. Eddig csak negatív tapasztalataim vannak, nem tudom milyen egy jó kapcsolat, egyszer voltam szerelmes annak is csak fájdalom volt a vége. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok túl intuitív vagy szenvedélyes ember. Átgondolom a dolgokat és figyelek a másikra, egyensúlyra törekszem de úgy tűnik bármit teszek csak szenvedés az eredmény. Így persze hogy feleslegesnek érzem már az egészet. Ami engem illet inkább hátradőlök és nem veszek részt ebben az egészben, derűsen figyelem ahogy mások hajtanak, segítek néhány barátnak ha kell, de én nekem elegem volt, most pár évig biztosan nem lesz kapcsolatom (a mai divatos barátság extrákkal kapcsolat meg nálam kizárt). Inkább egyedül mint egy rossz kapcsolatban.

2014. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szakor válasza:
Mivel az emberek "be vannak programozva". Általában egy bizonyos típus vonzza őket, s általában ugyanazt a típust keresik ösztönösen az új kapcsolatban is. Aminek az eredménye legtöbbször ugyanolyan csalódás. Az emberek makacsok. Nem hajlandók tudomásul venni, hogy az igényeik nincsenek szinkronban a valósággal, s inkább az aktuális másikat hibáztatják. "A legnagyobb csalódás az, ha a másik MÁS, mint amilyennek elképzeltük." S ilyenkor a másiknak KELLENE változtatni, hogy mi ne csalódjunk. S mivel nem hajlandó, kezdődik elölről a ciklus egy mással, aki végül épp ugyanolyan.
2014. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazad van, 2-es, inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban, de a szerelemnek majdnem mindig csalódás a vége, még a dal is ezt mondja. Aztán eltelik jó pár év, és jön egy újabb szerelem, addig meg nyugodtan hátra lehet dőlni. Kívánom, hogy jöjjön olyan is, aminek nem csalódás lesz a vége.
2014. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!