Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért velem szúr ki a sors...

Miért velem szúr ki a sors mindig?

Figyelt kérdés
Úgy el vagyok keseredve, hogy már a harmadik vagy negyedik lánnyal ismerkedem, 2nél volt csók, és 1nél már kézfogás is, szüleivel is találkoztam, kezdtem azt hinni, hogy na majd ez most sikerül. Erre azt mondja, hogy sajnos nem :/

2013. nov. 27. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Próbálj meg határozottabb lenni ;) Majd összejön! pacsi
2013. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Határozottsággal nem is volt baj... Csak az első lánynál, mert Ő sokkal úgymond tapasztaltabb volt mint Én. Azt aláírom, hogy emiatt nem sikerült. De ezek után mindig azt érzem velem van a baj, pedig már nem tudok mit hinni, hogy mi lehet. (20f)
2013. nov. 27. 17:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint úgy tapasztaltabb, hogy nekem csak egy rövidebb kapcsolatom volt régebben, neki meg kettő ilyen 1.5 - 2 éves is.
2013. nov. 27. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek után bele se gondolok, hogy mint mondhatnak az Afrikában élő, napi 1-2$-t kereső gyerekmunkások, akiknél se villany, se vezetékes víz, se facebook nincs.


Te vagy az egyetlen egy szegény szerencsétlen ember a 7 milliárd közül, akit a sors kinézett magának és kit mindenáron sz*p/t, bármerre is megy! Ejj, hogy lehet így élni, bele se merek gondolni. Ekkora nagy problémát, kb ember nem volt a talpán, mióta világ a világ.

2013. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, ezt megtarthattad volna magadnak. nem érdekel mi van afrikában, nem lehet az embernek mindent magára vennie
2013. nov. 28. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!