Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem vagyok képes felfogn...

Miért nem vagyok képes felfogni a lányok igényeit a külsőt tekintve, vagyis azt, hogy számukra minden fiú ronda szinte, csak egy kevés fiút tartanak vonzónak, helyesnek és csak nagyon kevés fiúval akarnak egyáltalán ismerkedni is?

Figyelt kérdés
Számomra ez olyan hihetetlen és bosszantó dolog is egyben. ÉN nekem sok lány bejön külsőre, nem értem ők miért nem ilyenek vagy miért nem képesek inkább a jellemre figyelni, mert én is van, hogy olyan lánynak is adtam esélyt, aki nem is jött be külsőre, de gondoltam megér egy próbát.
2014. júl. 19. 01:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

01:35

Érdekes, hogy a te környezetedben a fiúk mind kedvesek, és csak a lányok rondázzák le a másikat. Hát felénk nem. Mindenki lerondázza, aki szerinte ronda. És szerintem, nekem, mint nem túl szép embernek (de akármilyen lennék is) jogom van hozzá, hogy ezt a szót használjam, és csak olyannal legyek, aki bejön. Nem kell rinyálni emiatt. A bántás ugyanúgy bántás, akkor is, ha undor van valaki arcán, ha rádnéz, és ha kimondja.

2014. júl. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!