Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác akit nagyon...

Van egy srác akit nagyon helyesnek tartok és szeretnék vele ismerkedni, de nem tudom hogy hogyan. Tippek?

Figyelt kérdés

A fiú 1-2 évvel idősebb nálam, eddig egyszer véletlenül beszélgettünk mivel egy padra ült velem és kérdeztem tőle hogy mizu hogy ne unatkozzon ott és válszolt hogy semmi, velem mizu.. ez már magában bíztató számomra, és másoktól hallottam vissza hogy azt mondta hogy jóarc vagyok és hogy jó a seggem.. hogyan kerülhetnék jobban a közelébe? már sajnos nem az én iskolámba jár, és félek hogy más lányokra rábukik, de én is szeretnék vele jobban megismerkedni. Szeret focizni, nagyon profi, sok klubban játszott már a maga korosztályában, tanulásból is 4es szinten van, nagyon kedves. Hogyan tudnék megismerkedni vele jobban? Bármilyen tipp jó! Köszönöm aki elolvasta!

UI.: kéne nekem keringőre pár és rá gondoltam egyből, azt hogyan hozhatnám fle neki úgy hogy nem is szoktunk beszélgetni és hogyan vehetném rá?



2013. júl. 28. 12:34
 1/2 anonim válasza:
Kezdj el vele beszélgetni facebookon ha ismerőseid közt van, ha nincs jelöld be, és kezdeményezd a beszélgetést. Majd írhatod neki hogy van-e kedve fagyizni vagy ilyesmi. De ne legyél túl nyomulós, de azért folyamatosan add a jeleket hogy bejön, de ne egyértelműen.
2013. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
oké, először jelöld be, várj néhány napot a visszajelölés napja után, aztán kezd el beszélgetni vele, csak néhány percet, próbáld megismerni, egyre többször beszélj vele, aztán már elmondhatod, hogy nagyon feszült vagy,mert még nincs párod a keringőbe, de ezt ne vágd hozzá az első beszélgetések után és ha neki fontos vagy, azt fogja mondani, hogy majd ő elmegy veled, hát remélem segítettem, sok sikert :)
2013. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!