Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem vagyok képes felfogn...

Miért nem vagyok képes felfogni a lányok igényeit a külsőt tekintve, vagyis azt, hogy számukra minden fiú ronda szinte, csak egy kevés fiút tartanak vonzónak, helyesnek és csak nagyon kevés fiúval akarnak egyáltalán ismerkedni is?

Figyelt kérdés
Számomra ez olyan hihetetlen és bosszantó dolog is egyben. ÉN nekem sok lány bejön külsőre, nem értem ők miért nem ilyenek vagy miért nem képesek inkább a jellemre figyelni, mert én is van, hogy olyan lánynak is adtam esélyt, aki nem is jött be külsőre, de gondoltam megér egy próbát.
2014. júl. 19. 01:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Ez megint egy hülye kérdés.

A férfiak ugyanilyenek.

Mellékesen én lány vagyok, és nem tudom, miről beszélsz...

L22

2014. júl. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Minden lány pár fiút tart helyesnek, és ezek az igények eltérőek. Nekem pl a mackósabb fiúk jönnek be, barátnőimenek a következők: egyiküknek a sportos alkat, másiknak az erős állcsont, harmadik pedig a magas fiúktól olvad el.

Azt ne mond nekem, hogy a fiúknál gyakori, hogy 40kg-90kg-ig, mindenféle haj-bőrszín és stílus, személyiség- független hogy kit választanak, csakhogy ne a külsőnél ragadjak le. Mindenkinek más tetszik, nyugodj bele.

2014. júl. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A rondákat nem veszik észre, ha férfi, ha nő, kitaszítottak vagytok, ennyi..
2014. júl. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most nem a fiúkról van szó, ne is tereljük a témát. Én meg haveromék is tudom, hogy sok lányt elfogadnának, de a lányok valahogy mások, sokszor még fújjognak is a fiúkon és valahogy ez nekem olyan fura szokás. Hogy tudnak fújjogni tök átlagos kinézetű fiúkon is, sőt férfi szemmel nézve tök okésak a fiúk, nem is értem miért rondák ők a lányok szemében.
2014. júl. 19. 01:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem a belső érdekel és nem a külső, ebben teljesen biztos vagyok!

18L

2014. júl. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az ízlése.

Én például sok fiúnak bejövök, de valaki képes beszólni azért, mert kicsi a mellem.

Ne a női nemet bántsd azért, mert nem tudsz érvényesülni. A szerelem ettől olyan nehéz ügy: nem találod meg minden második emberben. Rohadt sokáig kell keresgélni.

2014. júl. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

01:13

Még jó, hogy nem a fiúknak kell megfelelnetek. Hanem a lányoknak. Lányos szemmel minden második lányt lerondáztok, mikor tök átlagosak. Ne a másik nemre mutogass, mert csúnya vagy. Ennyi. Én sem mutogatok senkire, majd lesz valaki, akinek én szép vagyok. A csúnya embereknek is van családjuk, nem csak ezen múlik.

2014. júl. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os, nekem is bejön a pici mell nem nyalizásból, de ez az igazság. Amúgy nem bántás, csak nem tudom felfogni megérteni, hogy miért ennyire válogatósak a lányok, meg miért bántanak fiúkat, hogy fúj, de ronda vagy és társai megszólalások, ezek azért eléggé gonosz dolgok ám, pedig állítólag a lányok megértőbb lények. Engem nem rég egy láy elhagyott egy magas fiúért, úgy éreztem, hogy neki is csak a külső számít, én alacsonyabb vagyok, biztos ez nem volt elég vonzó, a srác meg magasabb és ez vonzóbb volt. Ilyen semmiségeken elbukni olyan kiábrándító és elkeserítő azért. A lányok annyira furák, nekik még magasság is mást hoz elő. Én meg letojjon milyen magas egy lány, csak egy típus nem jön be a kövér lány. De szerintem azért olyan sok kövér lány nem mászkál, hogy túl nagy igényeim lennének külsőt nézve, lévén, hogy magam is sportos, vékony srác vagyok egyébként is. Mégis gyakran megkaptam már, hogy ronda vagyok és nyomi. Csak nem értem miért, szerintem tök átlagos vagyok külsőre.
2014. júl. 19. 01:30
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es ilyet még sosem tapasztaltam fiúk részéről, sőt nekem is meg haverjaimnak is kifejezettem sok lány tetszik. Talán én kicsit engedékenyebb vagyok mint két jó barátom, ha külsőt nézzük pusztán, de sosem aláztam még meg egy lányt sem olyan gúnyszóval, hogy ronda, ellenben sok lány megtette már fiúval nem csak velem másokkal is, szóval ez mindent elárul sajnos a lányokról.
2014. júl. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát.... Nem tudom, jó nagy p*cs4 lehet az, aki nyilvánosan lerondáz egy srácot, de hidd el, az ilyen lány a lányokat is ugyanúgy lehordja mindennek. Egyébként én biztos, hogy minimum szóban visszavágnék, legalább annyit mondj oda ilyenkor, hogy ,,te csak egy sekélyes p*csa vagy, a külsődön kívül nem rendelkezel semmi előnyössel", aztán hagyd ott flegmán.

L22

2014. júl. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!