Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon tud-rám barátként...

Vajon tud-rám barátként gondolni? Csak nekem hiányzik? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy lány több mint 2éve ismerem, baratok lettünk sokat szoktunk beszélni megkedveltem,megszerettem,ezt be is valodtam neki ekkor minden kapcsolatott megszakított velem, es,nem,beszélt velem,semmit nem,mondott es masnap össze jött egy srácal eltelt 3honap de nekem,hiányzik,es helyre szeretném hozni ezt a Baratságot de nem tudom,hogyan ! Nem tudok rajta ki igazodni lehet utál lehet csak fél nem tudom, ! Gondoltam,arra hogy,Elmegyek oda ahol lakik és Megbeszéljük a dolgokat de attól meg Félek mert rossz lenne ha azt látnám hogy mennyire utal ! Valamit tennem kell de nem tudom mit mert sokat jellent ő nekem olyan barátot mint ő Sosem fogok találni érzem,segitsetek mit tehetnék

2014. júl. 18. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
fú, haver lehet én is így fogok járni, ha komolyabbat akarok az egyik lány barátommal :/
2014. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sajnos azt nem tudhatom, hogy te hiányzol-e neki, bár egy kicsit ellene beszél, hogy megszakította a kapcsolatot veled. Azt mindenképpen jó ötletnek tartom, hogy tisztázni szeretnéd ezt vele. Elöször szerintem írj neki egy levelet, amit bedobsz a postaládájukba, személyesebb, mint egy facebook üzi, mégsem kell félned, hogy félbeszakít stb. Utána várj mindenképp pár napot, hogy magában is tudja tisztázni a dolgokat és keresd fel. A levél által tudni fogja, hogy mit szeretél és meg tudjátok nyugodtan beszélni.

Mindeképpen mondd el neki, hogy a barátsága fontosabb, minthogy megszakítsátok a kapcsolatotokat!

Sok szerencsét kivánok! :)

2014. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!