Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy tetszik egy fiú, de csak barátként tudok rá gondolni?

Figyelt kérdés
Már próbálkoztunk,de amikor tényleg kezdtek komolyra fordúlni a dolgok,hirtelen beijedtem és akkor meg én voltam a kis szégyenlős....pedig nem vagyok az,csak vele...hihetetlen 14/L
2010. szept. 1. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Imádok 79%-os lenni! Köszönöm mindenkinek, aki lehetővé tette! Még mindig szívesen fogadom a piros kezeket. :D


A kérdésre pedig:

Még a végén kiderül, hogy tényleg szereted a krapekot.


Próbáld meg leküzdeni a "félelmed", akármi is legyen az oka. Esélyes, hogy ezzel a sráccal nem csak pár hétig volnátok együtt, ha összejönne a dolog.

2010. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Miért van az, hogy tetszik egy fiú, de csak barátként tudok rá gondolni?"


Mivel a tetszés, a barátnak tekintés és a járás valakivel három különböző dolog.


Tetszeni egy szobor is tetszhet, az ugyanis a szépségtől függ. Barátnak tekinthetsz bárkit, akivel jókat tudsz beszélgetni vagy akivel jó közös élményeid vannak. Végül, azzal akarsz járni, aki amellett, hogy barát, szexuálisan is vonz.


Amúgy elég szegényes életed lehet, ha 14 éves korodban már ennyire a fiúk kötik le a figyelmedet.

2010. szept. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!