Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fölösleges többet gondolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fölösleges többet gondolni egy olyan fiúról, aki mindenkivel jóban van?

Figyelt kérdés

Ismertek ti is olyan embereket, akiket mindenki szeret és ők is szeretnek mindenkit? Beszélgettem egy ilyen fiúval, nem kifejezetten helyes, de nem csúnya, viszont nagyon jól éreztem magam vele, és mikor elbúcsúztunk megölelt, de csak mert olyan, hogy mindenkit ölelget. Utána nem tudtam hova tenni ezt a dolgot, nem egy Casanova, de úgy éreztem volt valami ami mással nem. Ezt az ő személyiségének tudtam be, és elhessegettem a dolgot azzal, hogy mellette minden lány ezt érzi. Ti mit gondoltok?


22/L


2011. nov. 6. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek. Amikor jobban megismer az ember egy ilyen személyiséget jönnek a csalódások általában.
2011. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Milyen csalódások?
2011. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is így vagyok eggyel! nem tudom, én is néha azt érzem hogy bejövök neki, még ha lehet más lány is bejön neki, meg barátságos és jó fej mindenkivel, de talán kicsit többet gondol rólam. :) de én sem tudom. néha én is azt gondolom, hogy de hiszen mindenkivel ilyen..

írjatok, mit gondoltok? :D

2011. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

arra gondolok, hogy eloszor azt az arcát ismered meg, aki szociális, mindekivel foglalkozik, vicces stb...

Egy ilyen ember -szerintem- nem tud tartósabb ideig csak egy emberre koncentrálni.

2011. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szokott bókolni, érzed azt hogy kicsit talán több figyelmet szentel rád? én ilyeneket érzek. nem tudom, igaz e.
2011. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző voltam a 2. kérdésre válaszoltam :D
2011. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 22:25

lehet, hogy igazad van

igazából csak egyszer beszélgettünk, de rám nézett úgy egyszer amitől zavarba jöttem

2011. nov. 6. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!