Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak barátként tekintene...

Miért csak barátként tekintenek rám a nők?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla ilyennek születtem. Nem vagyok túl szép, de kifejezetten ocsmány sem. Nem vagyok sportos, de le tudok nyomni egy 12 órás műszakot egy gyárban. De eddigi életem során legtöbbször azzal hajtottak el a lányok, hogy: „Jaj, te olyan kedves meg okos fiú vagy, de sajnos csak barátként tudok rád gondolni.” Feltételezésem szerint az a baj velem, (aztán vagy így van, vagy nem) hogy otthonülős idealista vagyok. Ha komolyabb témákra terelődik a szó, rögtön előbújik belőlem a szónok és filozofálni és különböző lelki mélységekben kezdek turkálni. (Nagyobb mennyiségű alkohol hatására már arról is beszéltem egyszer, hogy a szegényített urán lőszer hogyan égeti át magát egy páncéllemezen.) De ha nem így tennék, úgy érzem, hogy átverném szerencsétlen lányt. Mert hát… ilyen vagyok. Szerintetek feltétlenül hagyjak fel az elveimmel, mert így soha az életben nem lesz barátnőm, vagy csak ilyen esetekben egyszerűen nagyképűnek tűnök? Vagy mi van…

2014. júl. 15. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
részegen_okoskodó_gyári_munkás nevű felhasználó kérdése:
2014. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért ne legyél kedves.
2014. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztosan lesz olyan is aki nem csupán barátkozni akar veled.

Sohasem tudhatod,azt sem,hogy mikor jön el a nagy Ő .

Ha nagyobb mennyiségű alkoholt iszol,az viszont nem ideális a csajozáshoz,-ezt ne tedd. -Mert ugye a csajok kevés százaléka kíváncsi például az 1991-es öbölháborúra,hogy ott ugyan hány db gyengített urán lövedéket vetettek be? stb:)

Annyi hétköznapi téma van,választhatsz olyat is.

2014. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a probléma lényege, hogy addig nincs baj amíg csak hétköznapi témákról beszélgetünk. A probléma mindig ott kezdődik amikor elhangzik egy olyan kérdés, hogy mi a hobby-d? Vagy a szociológus mivel foglalkozik?
2014. júl. 15. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok az önsajnáltatás is, érzem.
2014. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy meg a belsőddel van baj, te tulajdonképpen dicsekszel a műveltséggel, mert nincs más, amit felhozz. Könyveket olvasni nem akkora erény. Felhozod ezt az urános témát, hogy lássák rajtad, mennyire művelt vagy. Inkább csak akkor magyarázd el, ha szóba kerül.

Inkább az életeden próbálj építeni, olvass pszichológiát, építs karriert, sportolj normálisan, egy 12 órás gyári műszak nem sportteljesítmény, bárki képes rá.

2014. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem ha a partnerem sokat beszél. Bármiről . Ha sokat filozofál ... sőt, még jobb ha olyasmiről amit nem ismerek. Számomra nagyon is vonzó és elégedettséggel tölt el ha hallgathatom a másikat. Biztos vagyok benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül. Viszont egy jótanács: ne igyál alkoholt :D
2015. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!