Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak barátként tekintene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak barátként tekintenek rám?

Figyelt kérdés
Miért tekint rám minden lány csak barátként? Mindenki azt mondja, hogy normális, meg jófej, meg aranyos vagyok, de itt megáll az egész. Talán az a baj, hogy nem vagyok az a tipikus discos menőgyerek stílusra? Még csak nem is arról van szó, hogy nem járok bulizni, vagy nincs társasági életem, csak egyszerűen öltözködésben meg viselkedésben nem vagyok ilyen. Ennyire fontos lenne a külső? 18/F
2009. dec. 19. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
igen a ti korosztályotoknál még fontosak ezek a dolgok..
2009. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:( és akkor mit lehet csinálni? Várni nem szeretnék :)
2009. dec. 19. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el házibuliba, ha hívnak, táncolj a többiekkel, ha olyan a helyzet, igyál finomakat. Éljél:) A discoba nem kell elmenni, hogy csajozál
2009. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez mind megvan, járok bulikba, ha ott vagyok, általában még eléggé központi figura is szoktam lenni, és mégsem...
2009. dec. 19. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom az ilyen fiúkkal.

Nekem annyiban sokat számít a külső, hogy ne legyen szakadt ruhákban, ne legyen büdös stb. De pla ruha márkája nem érdekel.

Ami idegesíteni szokott h van egy rakat fiú aki nem mer lépni/ tenni valamit az ügy érdekében. Ez nem azt jelenti h rögtön le kell támadni a lányt, hanem fokozatosan, de én nem bírom azokat a srácokat akik a lány kezdeményezésére várnak...

Ha tetszik egy lány igenis legyél vele jófej, figyelmes aranyos stb, de érezze h akarsz tőle valamit.

2009. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy azért vannak ilyen lányok :) Szakadtsággal, ápoltsággal nincs gond :) A lányokkal meg természetesen továbbra is normálisan fogok viselkedni, és várom a jeleket. Jó lenne találni már valakit, akivel jól megvagyok, és még szabad is, mert néha ez is nagy probléma...
2009. dec. 19. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
19:11 vagyok, hát hajrá és sok szerencsét kívánok, rádférne egy rendes lány :)
2009. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!