Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiányzik ennyire, ha...

Miért hiányzik ennyire, ha nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel mostanában kicsit közelebb kerültünk egymáshoz és találkozgatunk, szinte minden nap beszélünk facebookon és általában ő szokott írni. Az utóbbi napokban viszont kicsit enyhült a rajongása, legalábbis így érzem. Ritkábban ír, kevesebbet beszélünk és pár napja nem találkoztunk. Hiányzik :S nagyon... Pedig nem vagyok szerelmes, vonzónak tartom , szoktunk flörtölgetni, de nem elég jó nekem egy kapcsolathoz (nagyképűen hangozhat,de nem,egyszerűen csak másmilyen pasit szeretnék magam mellé). Nem is azért hiányzik mert unatkozom,mivel teli vagyok programokkal,új emberekkel is találkozom, de vmiért egyre többet gondolok erre a srácra... :( Miért?? nem vagyok szerelmes,úgyhogy összejönni meg nem akarok vele.

20/L


2014. júl. 17. 21:18
 1/6 anonim válasza:
100%
hallod feri dobjá má egy sört,kösz
2014. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig pont az ilyenekbe szoktunk belezúgni!
2014. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert te az érzelem hiányérzetét akarod csökkenteni, és nem a pasit megszerezni.
2014. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ismerd be magadnak, h szereted vagy ne húzd tovább az agyát. Ha már hiányzik, akk azért hiányzik mert jó vele lenni ergo a szeretet hiányzik, a törődés amit megkapnál tőle, de ha tényleg nem jó neked egy ilyen srác, akk keress mást... szakíts meg vele minden kapcsolatot, ha ő ír rád folyton akk valószínű többet akar. Tapasztalatból beszélek, előbb utóbb beléd szeret a csávó és akk jön az h maradjunk csak barátok, mert te nem ismered be, h szereted.
2014. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert b"ssza az egód, hogy egy "ilyen" pasi (akit egyébként bármikor megkaphatnál) mégsem akar.
2014. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én se tudom mi ez, de pont ilyen helyzetben vagyok én is. Rettenetesen hiányzik mikor hosszabb ideig nem talalkozunk, de nem akarok vele komoly parkapcsolatot. :|

19/L

2014. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!