Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, férfiak, titeket zavar...

Fiúk, férfiak, titeket zavar ha egy lány küzdősportot űz?

Figyelt kérdés

Nőietlennek tartjátok, ha a hobbija a verekedés? (Természetesen nem a szumózókra gondolok itt, hanem karatésokra, például ő: [link] )


És szeretnék kérni kort és indoklást is. :)



2014. júl. 13. 13:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
A válaszaid alapján a kérdésed felesleges, hisz nem jönnél össze olyannal, aki nem tud megverni. :D
2014. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem, ez így nem igaz. Ha simán erősebb nálam (mert pl egész nap raklapokat emelget, de verekedni nem tud), az is jó, hiszen úgysem akarom kipróbálni, hogy melyikünk üt erősebbet.
2014. júl. 23. 17:55
 23/25 anonim válasza:
100%

Akik azt mondják, hogy nőietlen, és zavarja őket... ne aggódj kérdező, valószínűleg csak gyenge pálcikák, azért félnek.

Le lehet pontozni, az igazság néha fájdalmas. De azért egy tökön rúgás sem kellemes :D

Kyokushin karatés 18/L

2014. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Nem zavarna, mert a mai világban fontos, hogy egy nő meg tudja magát védeni, valamint már nem kirívó, ha egy nő is tud verekedni, ha szükséges.

Legalább tudnék tőle tanulni én is pár fogást. (33F)

2015. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
nekem nagyon tetszene, szerintem izgalmas lenne.. tök jó lenne megismerkedni egy ilyen lánnyal, aztán max csak barátság lesz belőle, az sem baj :)
2016. okt. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!