Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, férfiak, titeket zavar...

Fiúk, férfiak, titeket zavar ha egy lány küzdősportot űz?

Figyelt kérdés

Nőietlennek tartjátok, ha a hobbija a verekedés? (Természetesen nem a szumózókra gondolok itt, hanem karatésokra, például ő: [link] )


És szeretnék kérni kort és indoklást is. :)



2014. júl. 13. 13:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Én nem sportolok ilyen téren, de nagyon érdekel kb. serdülőkorom óta, hogy egy lány miért választ ilyen sportot, ugyanakkor sokkal izgalmasabbnak találok egy női (esetleg nő+férfi) küzdelmet, mint egy férfi+férfit. 32/F.
2014. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%
így hirtelen tetszene a dolog, bar nem tudom kapcsolat hogy működne , nem tudok véleményt alkotni így látatlanba de megpróbálnám vele :)
2014. júl. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ilyen hülye kérdést feltenni? Miért zavarna ha sportol...esetleg küzdősportot űz? Miért? Téged zavarna, ha egy srác aki tetszik amúgy Heavy Metalt-t hallgat? Vagy zavarna ha egy srác szeretne a II. Világháborúban felállított és bevetett III.Birodalom beli elit gyalogsági és harckocsizó egységekről szóló könyveket olvasni? Miért zavarna ha egy lány karatézik? Miért zavarna bármi tök természetes dolog egy másik emberben? Akit meg ezek zavarnak, az még agyilag nem érett meg a társas kapcsolatra.
2014. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
67%
#13: Téged az sem zavarna, ha tételezzük fel, sosem voltál katona, még terepszínű gatya vagy bakancs sem volt soha rajtad, a leendő barátnőd meg már megjárta Afganisztánt, Irakot, Libanont? Ne mondd már nekem, hogy nem piszkálná az önérzetedet, hogy amíg te otthon anyucinak segítettél pucolni a zöldséget teljes biztonságban, majd megvágtad a pici ujjacskádat és majdnem összeestél pánikodban, addig a csaj a világ másik végében AK47-esek sortüzében szaladgált légiósként, hagyjad már magad.
2014. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
A 13-asnak azért igaza van. Egy küzdősportot ne az Iraki katonákhoz hasonlítgassunk...
2014. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
13as: értem mire gondolsz, igen, ezért kérdeztem, mert vannak férfiak akiket zavar ha ők "csak egy labdát rugdosnak" miközben a barátnőjük más férfiakat ver meg, ahelyett hogy ők védenék meg a lányt.
2014. júl. 22. 11:27
 17/25 anonim ***** válasza:
52%
Itt a férfi vs. női érdeklődési körökön, munkákon, hobbikon van a hangsúly, amikor teljesen felcserélődnek a személyek között. Ha egy csajnak azt mondanám, hogy 8-9 éves koromban barbie babáztam a húgommal, vagy még most is vannak plüssállatkáim, nem hinném, hogy olyan marha férfias lennék a szemükben, igaz?
2014. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Én csak mosolyognék rajta és kijelenteném hogy nem vagy százas, de nem lenne a szememben kevesebb, ha más "hibája" nincs. Tudomásul venném hogy mindenkinek van valami zakkanása, ha plüssállatot akar tartani, akkor nm fogom megakadályozni benne. Bár nem biztos hogy örülnék ha ismerőseim előtt is elmondaná, mert az emberek furcsán néznének rám, hogy mit akarok egy ilyen pasitól.

Igen, ezt értem, jó példa.

Azért várom a többi választ is. :)

2014. júl. 22. 12:03
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Erről van szó: értékrendek! Neked olyan hapsid lesz, aki szintén küzdősportot űz, vagy valami keményebbet, például valami durvább extrémsportot. De hogy esélyed legyen arra, hogy egy hétköznapi cukrászt fogj ki magadnak, aki szabadidejében verseket ír, vagy hímez, igen kicsi, mert arra nem tudsz felnézni. Remélem érted, mire akarok kilyukadni.
2014. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem értelek. Épp ezért mondtam az elején is, hogy a női karatésoknak (akiket ismerek) kivétel nélkül karatés párjuk van, aki ráadásul magasabb öves mint a nő.
2014. júl. 22. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!