Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, férfiak, titeket zavar...

Fiúk, férfiak, titeket zavar ha egy lány küzdősportot űz?

Figyelt kérdés

Nőietlennek tartjátok, ha a hobbija a verekedés? (Természetesen nem a szumózókra gondolok itt, hanem karatésokra, például ő: [link] )


És szeretnék kérni kort és indoklást is. :)



2014. júl. 13. 13:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%

én régen judoztam aztán karate

és nem szeretném ha a párom űzné, olyan fura lenne :D

legyen inkább nőiesebb sportja zavarna, ha ilyen sportot űzne mert nem illik a nőiességbe nálam :) barátoknál nem zavarna, de a páromnál igen


21F

2014. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele baj, jó ha megtudja védeni magát. :)
2014. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%
Az zavvar hogy ilyenek felmerülnek benne.
2014. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
25%
Igen, zavar. Nincs baj vele ha ilyet csinál, csak akkor ne legyen ilyen a barátnőm. Egy lány legyen lány. 24/F
2014. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, mert ha csajos estét tartanak a barátnőivel akkor nem kell idegeskedni, hogy baja történhet :D F/23
2014. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is jártam karatéra.

Most a Kendón gondolkodom.


Amúgy nem zavarna, örülnék is neki, hogy meg tudja védeni magát, ha ne adj ég, úgy adódik. Főleg Budapesten elkelhet egy kis harci tudás este, ha olyan környéken lakik az illető.

25/F

2014. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavarna? Amíg egyébként nőies, addig felőlem akár olajfúrással is foglalkozhat. Én pl rendvédelmis voltam, így legalább ha éppen birkózunk egy kicsit, mondjuk csikizéssel egybekötve, akkor nem félnem attól, hogy összetöröm. :D

26/F

2014. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne ilyen lány a közelemben, akkor előnyben részesíteném. Egyébként Kyokushin karatézom.
2014. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Én azt vettem észre, hogy az összes karatés nő ismerősömnek van párja, de ott a férfi is ugyanazt a sportot űzi. Nem tudok olyan karatés nőt mondani, akinek a párkának a hobbija ne ugyanez lenne.

Én is karatézok, és várok még válaszokat. :)

2014. júl. 13. 14:41
 10/25 Az ember aki más ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavar,sőt...legyen kitartó és határozott lássam a tüzet égni a szemében...az ilyen nők határozottabbak és van tartásuk.Ezzel szemben egy mimózalelkű,nárcisztikus valaki aki attól is összerezzen,ha valaki ráfúj nem igazán egy főnyeremény.

32/F

2014. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!