Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk zavar ha egy lány perverz?

Fiúk zavar ha egy lány perverz?

Figyelt kérdés
ZZavaró ha egy lány perverz? Mert volt egy fiú akivel húztuk egymást és ő kezdett el perverzkedni én meg csak beszálltam de nemtudom hogy ez jó vagy taszító?

2014. jún. 6. 01:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj le kérlek.
2014. jún. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és am. 17/L
2014. jún. 6. 01:36
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Fekudj le kisfiu, holnap var az iskola.
2014. jún. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor jó, ha mindketten élvezitek. De akkor nagyon jó.
2014. jún. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy kétértelmű megjegyzésekkel bombázzátok egymást, nem perverzitás.
2014. jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mindenkinél más a határ a "perverz" és a "normális" között. Sokaknak a misszionárius póz ami normális, és innentől minden más perverz. (szegények...)
2014. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is fejtsd ki, hogy mit értesz ezen? Az én szexualitásom véleményem szerint egészséges, de pl az exem közölte, hogy túl perverz vagyok. Ezt főként azért mondta, mert volt hogy 1 éjszaka többször is akartam a szexet (szörnyű perverz dolog :P), vagy hogy mikor elmentünk egy elhagyatott erdős részre kirándulni, ott ki akartam próbálni és végül szexeltünk is ott, de utána rámfogta, hogy ez nem normális. :) szegény elég unalmas egy fazon volt, de nálam a perverzitás mondjuk a szado mazónál kezdődik, szóval mindenkinél máshol van a határ. :) 25/l
2014. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egész nap húzzuk egymást szóban aztán az aktus idején ő kitalál valamit aztán én. "Nemmindennapi" pózokban csináljuk és szinte mindig máshol. Köszönöm a válaszaitokat! :)
2014. jún. 6. 12:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál abban semmi perverz dolog nincsen szerintem. :) csak egészségesek vagytok, fiatalok és ezt ki is használjátok. :)Hajrá! :)
2014. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pisiljétek és kakiljátok szájba egymást.Az már sokak számára perverz.
2014. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!