Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan lány, akit nem...

Van olyan lány, akit nem zavar az, hogy nyomi vagyok, vagyis nem kigyúrt nagy darab gyerek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha mindenkit nyominak nevezünk, aki nem kigyúrt és nagy darab, akkor a Föld lakosságának 90%-a nyomi. És ha a lányoknak csak a maradék 10%-ba tartozó pasi kellene, akkor kihalna az emberiség! Tehát a válasz: igen!

Nekem például kizárólag "nyomi" pasijaim voltak (ezek szerint), mert utálom a kigyúrtakat!

2014. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hagyjál már, lányként pont te vagy az, aki igazán tudja, hogy mi az a nyomi fiú. Ti szoktátok csúfolni a gyenge, atléta alkatú, alacsony fiúkat folyton. -.-
2014. ápr. 12. 18:43
 3/6 anonim válasza:
Engem nem zavar, ha nem kigyúrt. :)
2014. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt már itt ilyen kérdés, ismét elmondom: EZEK TRÉ DOLGOK! Jegyezd meg, ha egy nő szid, teszteli az önbizalmad. Frappánsan válaszolj vissza, vagy csak nevess egy jót rajta. Én 178cm vagyok és 54kg, de még SOHA EGY CSAJ SEM szólt be azért mert vékony vagyok. Sőtmitöbb, van egy hasonszűrő osztálytársam ő kb. 58-60kg lehet 180cm-mel, és gyönyörű barátnőjei voltak/vannak és szerintem lesznek.
2014. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha jóképű vagy és van pénzed akkor mindegy hogy nézel ki.
2014. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. A reakciódból ítélve nem az alkatoddal lehet probléma, hanem az előítéleteiddel. Amelyek persze fakadhatnak rossz tapasztalatokból, de azokon túl lehet lépni. Nekem mindig az volt a fontos, hogy felnézhessek egy férfira, de nem szó szerint értve! Egyébként már nem vagyok lány, három éve férjhez mentem, a férjem alig magasabb nálam, vékony alkat és életében nem gyúrt. (Nem is fog.)Viszont rajongok érte.
2014. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!