Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? Tényleg érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel sokat beszélünk Fb-n, nagyon jól el tudunk beszélgetni, de szinte mindig én keresem. Tegnap szóvá tettem ezt neki, hogy úgy érzem, hogy tojik rám, és nem érdeklem, merthogy sosem keres magától. Ő ezt tagadta, és megkérdeztem még, hogy várja egyáltalán, hogy ráírjak? A válasza ez volt: Várom!


Ezt úgy értsem, hogy nagyon várja? (a felkiáltó jel miatt). Ti hogyan értelmeznétek ezt a választ? Köszi a normális válaszokat.


2014. júl. 9. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit megbántódott az érzésedtől és határozottan kijelenti hogy várja!
2014. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy van, ahogy az első válaszoló írta. És megeshet, hogy nem mer rád írni. Ne feledd, nem minden férfi macsó :)
2014. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Többször mondta hogy igazam van, és még utána is sokáig beszélgettünk, nem volt sértődés vagy megbántódás részéről, ez biztos.
2014. júl. 9. 17:30
 4/5 anonim válasza:
Én azt gondolom ha igazán érdekled akkor keresni fog!Ne csak te írj rá mindig mert veheti ezt akár nyomulásnak is,és egy idő után már unalmas leszel neki!Várj türelmesen,ha nem keresed és szeretne tőled komolyan valamit akkor keresni fog hidd el!Mert hiányozni fog neki a beszélgetésetek!Csak türelem!
2014. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem minden írok rá, 1-2 hetente.
2014. júl. 9. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!