Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehát egyáltalán érdeklem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehát egyáltalán érdeklem? Mit gondoltok mi ez?

Figyelt kérdés

A sráccal közel 2 hónapja vagyunk együtt. Nem tudok eligazodni rajta. Olyan tipikus nagyszájú társasági ember rengeteget jár el a barátaival. Néha de ez általában részegen, kijönnek belőle az érzelmek(amik nem tudok, hogy így valósak-e merthogy szerintem nagy tévedés, hogy az ember mindig igazat mond részegen) és olyanokat mond, hogy soha nem volt neki egy lány sem ilyen fontos, mint én, hogy mennyit jelentek neki, megnyílt beszélt magáról a családjáról, csókolgat ölelget stb. A másik énje amikor semmi érzelem, van, hogy ülünk egymás mellett de meg sem ölel, nem néz a szemembe, van, hogy unott(akkor másnapos és fáradt volt nem tudom mennyire számít). Tegnap is felhív azt mondta visszahív majd nem tette.

Azt észrevettem, hogy nehéz neki az érzelmeit kimutatni, de néha úgy érzem mintha nem is érdekelném, estefele szokott hívni napközben csend van általában(bár mostanában többet találkozunk.)

Lehet ha túlreagálom, ez az első kapcsolatom ami hogy is mondjam hivatalos.

19 éves Ő is Én is. Előre is köszönöm szépen.


2011. máj. 22. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármi is legyen az oka,a szavaidból azt látom,hogy neked ez így nem jó.Te nem erre vágysz,és akár kedvel csak nem meri kimutatni,akár nem is érdekled,ugyan ott tartunk.Én a helyedben várnék még egy picit,nem találkoznék vele amikor másnapos,de csak ha igazán érdekel.Ha érzed,hogy ez így neked nem annyira jó,mondd meg neki,hogy nem ilyen kapcsolatra vágysz,és szakíts vele.

21/L

2011. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De szeretek vele lenni. Elég nyomós ok ez a szakításra?:S
2011. máj. 22. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj te közeledni hozzá, ha ő nem teszi meg. Ha csak ültök egymás mellett kukán, és ez téged zavar, bújj hozzá te. Nem kell hogy a nyakába borulj, elég, ha megsimogatod, belékarolsz, megfogod a kezét. És felhívhatod néha te is. Csináld azt, ami jól esik neked, ha ez neki nem tetszik, akkor nem biztos, hogy összeilletek.
2011. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MKs ***** válasza:

Minden kapcsolat alapja az oszinte¨ség. persze nem kell mindenrol beszámolnod,de amikor olyan helyzet van mond el neki te h olyankor mit érzel pl. h unatkozik veled....

És mond neki el h ha nem mondja el nem tudsz tudtok ezen változtatni!

2011. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!