Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mit kéne csinálnom?

Most mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon aranyos srác, mostanában sokat beszélünk Facebookon. Találkoztunk össtesen háromszor, de akkor mindig csoportosan. Megbeszéltük, hogy elmegyünk valahova enni... Nekem nagyon bejön a srác, de valahogy nem tudom, hogy kezrljem a helyzetet... Egyszer nagyon jól elvagyunk, aztán meg hirtelen olyan távokságtartó (nem ez a legjobb szó rá, de egyszerűen nem tudom másképp kifejezni) lesz.

Amúgy 14 éves vagyok, és légyszi normálisan válaszoljatok, ne jöjjetek a menjél barbizni dumával...

Remélem sikerült normálisan megfogalmaznom (:



2014. júl. 7. 21:50
 1/5 anonim válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben többször is.Ilyenkor kitalálok egy olyan témát amiről szívesen beszélek én is és ő is.A fiú mennyi idős?
2014. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy félénk, mivel tapasztalatlan, vagy lehet nem te vagy az esete.. bár inkább az előbbi a valószínű... tudasd vele, hogy így érzel iránta, de ne próbáld meg helyes utra terelni.. Elöszöris ha nem tudja, hogy hogy kezelje a saját érzéseit, akkor valszeg a Tieidet se fogja tudni.. Mikor életemben először szerelmes voltam, de a lány vallott szerelmet nekem előbb, elszaladtam! Szó szerint :))) Persze voltam vagy 11 v 12... Utána néhány napig nem tudtam mit csináljak, elég távolságtartó lettem, pedig hasonlóan éreztem iránta.. Majdnem egy hét kellett ahhoz, hogy megtanuljam kezelni az érzést, és akkor elkezdtem közeledni felé... Lassan, apránként... Fontos volt, hogy ne erőltesse magát a csaj, hogy időt adjon.. Ezt tedd Te is.. :-)
2014. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ő 15 éves (:

Köszönöm a válaszokat (:

2014. júl. 7. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem Neked kell "jól kezelni a helyzetet", hanem neki, elvégre Ő a srác, nem? :) Szerintem ne agyalj rajta annyit, amikor találkoztok légy felszabadult, keresd a társaságát, beszélgessetek, stb., és ha úgy érzi, úgyis el fog hívni valahova külön is, hogy ne csak csoportosan találkozzatok. Kicsi türelem, ha annyira szeretne Téged megismerni, lépni fog! ;) Nekem ez a véleményem!


21/L

2014. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi (:
2014. júl. 7. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!