Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és van egy lány osztálytársam (sajnos) és egyre jobban tetszik, egyre jobban kedvelem, de ez nem szerelem, igazából magam se tudom. Viszont ha nem látom hiányzik, suliban is rengeteget hülyülünk, viccelődünk, néha facebookon is beszélgetünk. De ő sokaknak tetszik (köztük az egyik barátomnak is, de neki szerintem kevésbé, azt mondta nem zavarná, ha...). Valaki tudna segíteni? (Egyszer már beégtem osztálytársnál)

2014. máj. 19. 16:15
 1/2 anonim válasza:
Szerintem először barátilag közeledj, azután ha kölcsönös a szimpátia, akkor úgyis kialakul..
2014. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már barátok vagyunk, de nem olyan barátság, mint mással. Olyan csipkelődős vagy hogy is mondjam.
2014. máj. 20. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!