Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne csinálnom? 15/L

Mit kéne csinálnom? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy srác 4 éve legjobb barátok voltunk és beleszerettem.. de nagyon. Egyszer egész pontosan 2 éve már eljátszottam nála az esélyeimet, pedig előtte volt elég sok esélyem nála. 1 évig szóba sem álltunk egymással. Egy gimibe kerültünk, az osztály nem ugyanaz de ennek ellenére is elég sokszor keressük egymás társaságát.. szinte minden szünetben, az első naptól kezdve jó barátok vagyunk, minden nap együtt megyünk suliba és jövünk a suliból. Amikor ölel, akkor a derekamat fogja, nem a hátamat. Mindenről tudunk beszélgetni, rengeteget nevetünk, viszont van egy csaj, aki elég látványosan hajt rá, pedig van barátja. A srácnak, akit szeretek az véleménye róla hogy r****c, de nem értem hogy akkor miért hagyja magát
2013. dec. 7. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
pááálinkát!!!
2013. dec. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha akarsz írj privit, lehet hogy tudok segíteni :D
2013. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!