Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne csinálnom, vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom, vagy hogy kéne kideríteni hogy mit gondol rólam?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel régen dumáltam párszor és beismerte h jó csajnak tart, de aztán megszakadt a kapcsolatunk, már egyáltalán nem beszélünk.

A fiú átjött az én sulimba, és mindig néz.

Egy busszal járunk néha haza, és ma szállt fel ő is a haverjaival, mikor elmentek mellettem annyit hallottam h 'a fehér felsős az' csak rajtam volt fehér felső.

A másik pedig, van egy ilyen furcsa kézjelük a haverjaival,képeken szinte mindig ezt mutatják, na és leszálltam a buszról, ők fent maradtak, nagyon bámultak és ezt a jelet mutatták.


2013. okt. 18. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én barátnőimet szoktam a fiúra ráküldeni :D nem tudom te hogy vagy vele, de ők mindent kiderítenek az én eseteimben:D
2013. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mondjuk inkább annak a híve vagyok, hogy te magad derítsd ki és ne a barátnőidet küld rá.

Próbálj meg vele kettesben beszélgetni, mert ha tetszel neki és azt érzi, hogy te is kedveled őt, akkor lehet, hogy mer majd kezdeményezni. De rosszul semmiképpen nem jöhetsz ki egy baráti csevejből :)

2013. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hogy kezdeményezzek beszélgetést? :o amúgy én csak arra tudok gondolni h a haverjaival azt beszélték h ronda vagyok vagy ilyesmi :cc
2013. okt. 18. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!