Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit kellene csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
elsős gimis fiú vagyok. Van az osztályban egy lány aki tetszik nekem nagyon. Mit kellene csinálni, hogy többet beszéljünk, vagy esetleg anélkül tudná meg az érzéseimet, hogy az egész osztály fülébe jusson? Sajnos bizonyos dolgok miatt nem én vagyok a kedvence a többieknek. Emiatt ha kiderülne minden amit szeretnék, biztos atomnagy szivatások mennének utána. Mégis így meg olyan rossz érzés hogy tetszik, és nem is tudja, és stb
2013. máj. 28. 21:55
 1/5 Hanariko ***** válasza:
hívd el valahova, ahol csak ketten vagytok.
2013. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha azokat a dolgokat amiért nem kedvelnek az osztálytársaid, azokat megoldanád akkor lehet hogy sokkal könnyebb lenne a dolog. Ha csak azért szivatnak mert önmagad vagy akkor szard le őket! próbálj meg a lány társaságába kerülni valahogy. vicceskedj neki az mindig bejön ;) aztán ha ez megvan hívd el valahová! pl suli után mekizni vagy bármi, kérdezd meg tőle h lenne e kedve dumálni kicsit? ha nemet mond(ami nem túl valószínű) akkor ne is próbálkozz ( bocsi de akkor túl kell lépned :/ ) ha viszont igent mond akkor dumáljatok kérdezgesd magáról. mondj neki bókokat is , azt imádják pl: hajolj közel hozzá és szagolgasd (ha van rajta parfüm) mondd neki h ló az illata ilyesmi :)
2013. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
*jó XD
2013. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mik miatt nem szeretnek?

A lánnyal milyen a viszonyod? Most hogy áll hozzád? (ha nem szoktatok beszélni, első körben ne hívd el randizni)

2013. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyből ne ess nki h mit érzel. beszelj vele minél többet irj nki délután haverkodj vele kedveljen meg és vele legyél laza és vicces
2013. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!