Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány, aki tetszik, de...

Van egy lány, aki tetszik, de nem ismerjük egymást, mit kéne csinálnom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az egyik barátom haverjának az osztálytársa a lány, és ők hárman meg még pár ismerősük voltak bowlingozni. A barátom mesélt róla, és említette a lányt is. Rákerestem facebookon, és nagyon jól néz ki, meg amiket hallottam róla azok alapján szimpatikus is. A barátom azt mondta, hogy nem biztos hogy tudja a csaj, hogy én ki vagyok, de lehet. Nemrég lájkolta a profilképem, úgyhogy szerintem már hallott rólam. Mit írjak, hogy elkezdjünk beszélgetni?


15 éves vagyok, a lány 1 évvel fiatalabb, más suliba járunk.



2014. máj. 6. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy köszönéssel kezd, akkor nem fogja azt hinni, hogy bunkó vagy :)
2014. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vicces, erre én is rájöttem, de miket kéne írni neki? Bemutatkozni? Honnan ismerem? Miért írok? Mit akarok?


Ilyenek jók lesznek?

2014. máj. 6. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem muszáj facebookon kezdeni. Mindenki jobban szereti, ha valaki nem az interneten ismerkedik, hanem élőben. Szerintem szervezzetek így négyen egy közös programot és akkor nem is lesz kínos csend, és jobban megismerheted....stb.:) de ha facebookon akarsz mindenképp írni akkor valami témával írj rá, mert szerintem eléggé kivehető, ha egy fiú úgy ír valakire csak hogy:'szia'. Sok sikeert! :)ne izgulj, legyél 'laza'!
2014. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem se a facebook a legjobb, persze miért ne? akkor nézd meg mik az érdeklődési körei, meg ilyesmi és azzal kezdj valamit, keress valami érdekeset amit úgy gondolsz tetszene neki és küld át, vagyis oszd meg vele vagy mi, bocsi nem facebookozom :D és hívd el személyesen találkozni, egy fagyira, kérdezd meg szereti-e a ... fagyit, mert most láttál egy különösen jó fagyihelyet és próbáljátok ki.... vagy cseréld le a fagyit valami másra... a lányok mindig örülnek ha kérdezgetik őket, meséltesd magáról, mindenről :) és jó kezdet ha lájkolta a képed!!! Légy férfi =) most megmutathatod! megy ez nektek fiúknak!!
2014. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!