Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit kéne csinálnom?

Englishman kérdése:

Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok és még nem volt párkapcsolatom. Nem vagyok csúnya egyáltalán, jó testfelépítésem van stb. Egyik barátnőm mondta, hogy túl kedves vagyok a lányokkal, emiatt nem jön össze egy kapcsolat se. Szerintetek ezen hogy változtassak? Úgy érzem, ha azzal hogy nem vagyok kedves vagy nyomulok, nem magamat adnám, csak színészkednék, ami meg nem az én stílusom...

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2014. febr. 23. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tom én nagyon nagyra becsülöm az ilyen típusú srácokat nem tudom mi a baj veled ha jól nézel ki és kedves vagy :| Ne játszd meg magad:) Egy normális nőnek nagyon nagyon fontos hogy egy férfi kedves legyen vele.
2014. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

legyél velük őszinte is,de az az igazi őszinte azokat bunkónak nevezik sokan:D


amúgy meg kedvesen is lehet nyomulni

2014. febr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Figyu, ne aggódj az ilyen dolgok miatt :D Minden lánynak másféle fiúk jönnek be... lehet hogy egynek a bunkó, nyomulós fiúk jönnek be, másoknak pedig pont olyan mint te :) Ne legyél túlságosan kedves (ezalatt azt értem, hogy ne akarj nagyon nagyon kedves lenni, mert az már túl sok, pl.: mindig megdicséred hogy szép, minden ami neki is tetszik, az neked is stb.), csak add önmagad, és olyanoknál próbálkozz, akikről látod, hogy ők is hasonlítanak rád, azaz nem diszkók*vák stb. :D
2014. febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

olyan nincsen, hogy túl kedves. azzal van baj, mikor egy leheletnyit lehet érezni, hogy megjátszod. hogy kedveskedni akarsz. mikor látszik rajtad a várakozás, hogy én mit szólok hozzá, hogy ilyen jó fej voltál, hogy virágot hoztál.

nincs olyan, hogy túl sok kedves szó vagy túl sok ajándék, ha nem kötelességből van, mert tudod, hogy ha van valakid, akkor annak így kell a kedvében járni.

szóval ne legyen szolgálat, és legfőképp ne lehessen érezni, hogy cserébe kell valami.

2014. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!