Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalay Mátyás kérdése:

Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Elkezdtem járni egy lánnyal es főleg facebook on beszelgettünk de együtt is sokat voltunk és meguntam az egészet es szakítottam vele. De most egy másikkal sráccal jár es nagyon boldogok. Es észrevettem hogy ez engem nagyon zavar hogy más sráccal van.Hogy szerezzem vissza?
2014. febr. 15. 10:45
 1/5 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Már sehogyan, boldog egy másik fiúval. Ezt elszalasztottad Matyi.
2014. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kis hülye p*cs vagy:D

majd rájössz hogy az embereket nem lehet csak így használni kedvünk szerint

szenvedjél csak...megérdemled

2014. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves névtelen ismerjük egymást? Mert nem tudom ki a f..nak gondolod magad
2014. febr. 15. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Megtnaultad az első leckét: egy lány nem egy könyv, amit ha megunsz akkor visszateheted a polcra, de ha mégis kedved támad elolvasni csak le kell venned ismét.


Ha meguntad az egészet, akkor miért akarod visszaszerezni? Vélhetően újból meg fogod unni, akkor meg minek szívatnád a másikat?


Majd találsz olyat, akit nem unsz meg, és minden rendben lesz.


Téged most maga a tény zavar, hogy mással boldog a lány.

Megsértette az egódat, és úgy érzed ezt nem hagyhatod. Közben pedig a lány nem is kell.

Ezen meg kell tanulni túllépni. Elfogadni, hogy nem illetek össze.

2014. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mi a baj? fáj az igazság?:D


ahogy itt leírtad,nem is szeretted a lányt szóval ne nyavalyogj

tizenéves lehetsz ha ezt így fogod fel,hogy vissza kell szereznem

nem vagy még érett egy kapcsolathoz szerintem,vagy még nem találtad meg azt akit nem fogsz megunni

2014. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!