Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinálnom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom, hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés

Hali van egy lány akit 2 éve ismerek (azóta mindden nap beszélünk ) kb 2013 nyarán kezdtünk el kavarni csak akkor úgy voltam vele nekem nem kell barátnő így összefeküdtem mindenkivel mondtam neki is hogy a kapcsolat hülyeség . aztán 2013 novemberében összevesztünk nagyon akkor rájöttem hogy szerelmes vagyok belé kb dcemberig mindig össze vesztünk kibékültünk aztán decemberben elmondtam neki ő viszont visszautasitott azt mondta nyáron még ő is érzett valamit már az akkori viselkedésem miatt semmit na akkor nagyon mélyponton voltam kiderült még mindig tetszik neki egy másik srác bár már nem szerelmes belé csak még mindig olyan fura . maradtunk "barátok" de két barátnője is mondta nekem hogy várjak vele mivel ő is érez még mindig irántam de mostanában írok neki csak jobb esetben 10 percenként ír vissza rosszabb esetben óránként 1 szót vagy mondatot és neki ez teljesen normális vagy visszase ír kb úgy érzem nem érdeklem már . sokszor túl akartam lépni már rajta de sose ment mert elterveztem nem írok rá erre fél nap után ő írt rám én meg rögtön ugrottam :/

eddig akárhova hívtam nem jött sehova mert hideg van de azt mondja a nyár biztos jó lesz . szerintetek lépjek túl? ha igen hogyan? vagy várjak rá valameddig?

18/f



2014. febr. 8. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd, ettől ő még nem jön tisztába az érzéseivel, és lehet, hogy túl hamar mond igent, majd pár hónap után elveszíted.

Tarts egy kis távolságot tőle. Legyél kedves, udvarias és finoman jelezd, hogy neked Ő az egyetlen nő, de vád meg, amíg neki is hiányozni kezd a meghittebb viszony. Több esélyed lesz így, mint ha hajtanád. Persze garancia semmire sincs.

2014. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 1342550 válasza:
Szerintem várnod kéne , hogy eldöntse valóban érez-e valamit irántad ... ha nem tényleg próbálj meg másik lányt keresni
2014. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
közben már sok víz lefolyt a Dunán miután 5-6 nap után ráírtam mintha már nem is érdekelném nem ír vissza ha én nem keresem ő se személyesen is csak pár szó megpróbáltam csak a barátja lenni úgy is viselkedni de ő már látszólag az se akar lenni
2014. febr. 23. 22:24
 4/6 1342550 válasza:
Akkor valószinű már nem is érdekled
2014. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen tudom de hogy mint barát sem akarja már tartani a kapcsolatot picit fáj
2014. febr. 25. 22:50
 6/6 1342550 válasza:
Ezt el kell fogadnod nem minden úgy alakul az életbe mint ahogy szeretnénk.... ( sajnos )
2014. febr. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!