Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csinálnom? . A többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? . A többi lent.

Figyelt kérdés

A lényeg : a volt barátommal 2 hónapja szakitottunk.. Nem tudom öt elfelejteni... Csak vele tudok elképzelni mindent.. :( tehàt.. Ugy veszem észre a suliba hogy egy lánynak tetszik James. (Angliaban lakom)es James meg viszonozza is ... Vagy csak engem akar féltékennyé tenni?? Vagy tényleg járnak.. Már nem szeret?!:( a lány:

Hosszú barna göndör haj..menö...

Én:hosszú szökésbarna egyenes haj...izgi.aha....

Szeme: barna...

Enyém:szürke...juppì...

Tök sovány , menö , és még szépis.. A neve is aaaz :( bizonytalan vagyok.. Járnak? Vagy nem? James állandóan flörtöl vele .. Elöttem.. És a lánynak tuti tetszik.... Most ilyenkor mi van?? Ahjj valakii segitsen :( hogy felejtsem el öt?



2014. febr. 5. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő már továbblépett, és csajozik ezerrel. Te is pasizz, és felejtsd el James-t.
2014. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az természetes, ha utána egy ideig még mindig kell neked ő, a legjobban akkor tudod elfelejteni ha egy másik fiú kerül majd képbe nálad, úgy a legkönnyebb
2014. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szakítás után az emberek új kapcsolatokat találnak. Így van ez. Lépj tovább.


Hagyd békén az exedet, foglald el magad és keress mást.

2014. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zotanbro ***** válasza:
szard le,keress vmi hobbit vagy tanulj tobbet.
2014. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!