Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beválhat ez az ötlet vagy...

Beválhat ez az ötlet vagy hülyeség?

Figyelt kérdés
Na szóval ismerkedek egy lánnyal, tudja, hogy fontos vagyok neki, de nem hinné, hogy összejönnénk (amit nem értek őszintén miért és ő se ad rá normális választ). A lehetőséget viszont megadja nekem, mert azt mondja jogom van próbálkozni, de ne számítsak sok viszonzásra. Élőben nem akar velem találkozni, mert szerinte nem vagyunk olyan viszonyban. Lehet, hogy azért is érez ilyet, mert most hirtelen nagyon rámásztam az elmúlt napokban. Esetleg beválhat az az ötlet, hogy most egy hétig hagyom mondjuk és megkérdezem tőle, hogy hogy van, mi változott, hogy telt a hét stb.? Egyáltalán csoda, hogy nem ijesztettem el a nyomulásommal. Sokaknál hallom azt, hogy a lány csak akkor kezdett érdeklődni irántad ha te már lesz.rtad (bocsánat a csúnya szóért).

2014. júl. 7. 19:06
 1/2 hippibry válasza:
Ha eddig nem ilyesztetted el akk szerelmes beléd sztem kezdjetek el járni és kiderül összeilletrk-e
2014. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 D4rkneSS22 válasza:

Hát figyu ha már azt mondta h van jogod probálkozni akkor csak van valami figyu szerintem probáld meg azt az 1 hetes dolgot"tapasztalat"


Velem az volt h nagyon nyomultam es 1 hétig nem beszéltünk és egyik nap sirva hivott fel h segitsek mer gondja van


Na m1 én szurkolok remélem összejöttök

2014. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!