Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai lányoknak még van...

A mai lányoknak még van igényük arra, hogy törődjenek és foglalkozzanak velük?

Figyelt kérdés

Vagy már tegyek le arról, hogy találok olyasvalakit, aki hűséges, értékeli, ha odafigyelnek rá, akinek lehet kedveskedni, csak úgy spontán meglepni valamivel?

Inkább azt veszem észre, hogy az a kelendőbb, aki bunkó.

Le kéne, hogy tagadjam a diplomáim, és bunkónak kellene lennem?


Akinek esetleg lenne kedve ismerkedni, nyugodtam rámírhat lehetőleg Budapest és környékéről.

25/F


2014. júl. 6. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
persze, még mindig vannak kivételek
2014. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább fektess némi pénzt plasztikai műtétekbe, és ha cuki pofikád van akkor agyon is verheted minden nap, két kézzel fog beléd csimpaszkodni!
2014. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne tagadd meg azt aki valójában vagy. Biztos vagyok benne, hogy vannak ilyen lányok.
2014. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
persze, h vannak... engem nem lehet könnyen levenni a lábamról--- nm szeretem mikor valaki tálcán kinálja fel magát valakinek :)
2014. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem cselbász.
2014. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, a mai lányoknak is van erre igényük. A folyamos nyáladzás az, amire nincs, csak sokan keverik ezt a kettőt.
2014. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak, csak kevesen értékelik az ilyesmit. Amúgy meg szerintem az is fontos, hogy ne rögtön kedveskedéssel kezdj, nehogy nyalizásnak tűnjön, ne tapadj állandóan a csajra stb. Viszont abban is van valami, hogy a "rosszfiúk" vonzóbbak a csajok számára, mert izgalmasabb figuráknak tűnnek a szemükben, ezért is van, hogy a bunkók jobb esélyekkel indulnak, ugyanis a csajok gyakran összekeverik a határozottságot és a csibészes "rosszfiúságot" a bunkósággal. Nem egy olyan lányt láttam már, akivel a faszija úgy bánt, mint egy kutyával, mégis áhítattal nézett rá a csaj. Persze elvben a többség tagadni fogja, hogy neki ilyen fickó kell, de azért a valóságban mégis kisebb figyelmet fognak szentelni egy esetleg csendesebb, "átlagosabb" srácnak.
2014. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy hete hoztam el az utolsót :)
2014. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak! Ilyen hulye kerdest :D es nagyon remelem h meg mi vagyunk tobbsegbe :p
2014. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!