Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ribancnak lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ribancnak lenni ahoz h foglalkozzanak veled?!

Figyelt kérdés

Nem rég volt suli buli és az egyik volt osztálytársam is ott volt és hát elég beválalós volt.A fiúk odamentek hozzá és azt csináltak vele amit akartak.Azóta is azt a csajt emlegetik...Én is táncoltam fiúkkal és sztem bőven elég annyit hagyni amennyit én engedtem, de mégis azt a csajt emlegetik...És ez tök szarul esett nekem.Miért csak akkor vesznek észre ha "ribanc" vagy?

13/L


2009. dec. 6. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Mert minden pasi tudat alatt ahhoz vonzódik.
2009. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
..meg mint minden valamire való nőnemű az anyagi javakhoz vonzódik. Bevallani neked egyik sem fogja az ellenkezőjét,de tudat alatt ez akkor is így van, nem lehet ellene mit tenni.
2009. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod akit könnyű megkapni... Minek mennének olyanhoz akiért küzdeni kéne ha valaki ilyen könnyen megkapnak? De az ilyesmivel ne foglalkozz. Ilyen esetbe se a lány, se az ilyen fiúk nem érnek túl sokat. A normális fiúk mindig küzdenek a kiszemeltért és a ribancokra rá se néznek.
2009. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

majd rájössz h ezeket a csajokat azért emlegetik, mert semmibe sem evszik őket.. csak izgatja őket... nem akarnak tőle semmit, csak felpróbálni a farkukra.. ne légy ilyen.

19/F

2009. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a te korosztályodban még ezmegy. meglásd, amint idősebb leszel, fordul majd a kocka. az a csaj senkinek sem fog kelleni, mert lelakott, elhasznált lesz, és már senkinek sem lesz újdonság, és a pasik is érnek, folyamatosan, és egy idő után már nem az ilyen használható ribikre fognak bukni. ez a korosztályod átka..h akkormég ilyenek a pasik
2009. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

13éves vagy, Neked még a könyvet kellene bújnod, nem ezen gondolkoznod!


Ő valószínű idősebb korában egy kéjjedt ribanc lesz, ne akarj olyan lenni, nagyon jól tetted hogy te nem csináltad azt amit ő!


Le kell tojni az ilyet, attól mert engedi hogy fogossák, meg ilyenek, attól ő még nem lesz jobb tőled, vagy akár melyik csajtól..


19/F

2009. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja tudod az olyan lányokból lesznek a kurv@k. Nem az a lényeg hogy ki mit vállal be 13 évesen. A másik sose érdekeljen, magaddal törödj. És igaz 13 évesen ilyenekkel még ne foglalkozz. Mondjuk megnézném annak a lánynak az anyát mert lehet töle látta, hogy mit hogy kell csinálni.

17/f

2009. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj a legtöbb fiú nem akar erőfeszítést tenni semmiért, senkiért, így a könnyebbet választják és erre buzdítják a többi lányt is, hogy ők lehessenek akármekkora tahók attól még könnyen megkaphassák a környékbeli nőket/lányokat :)
2009. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Amúgy nem ilyenekkel foglalkozok,csak most volt ugye suli buli és ott láttam igazán h mi a helyzet és kicsit bántott.Egyáltalán nem foglalkozok ilyenekkel, mert ahogy mondjátok 13 évesen nem kell, de zavart és ezért tettem föl ezt a kérdést.

2009. dec. 15. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!