Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki ronda az mégis hogyan...

Aki ronda az mégis hogyan csajozik úgy, hogy a lányok ne foglalkozzanak a külsejével, hogy elfelejtsék, hogy ronda ez a fiú, akivel épp ismerkednek?

Figyelt kérdés
Mert engem sok lány megkedvelt már, de a külsőm miatt csak barát maradok végül mindig. Rájöttem, hogy ez a gond. Nem tudom hogyan kéne elérni, hogy helyesnek lássanak, ha már annyira dícsérik a humoromat, személyiségemet.
2014. jún. 15. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Ha nem vagy helyes, nem vagy férfi a szemükben, mert nem éreznek irántad szexuális vonzalmat.

Így mindig maradsz haver stb. (béta-hím)

2014. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ebben nem tudok tanácsot adni sajnos, de vannak olyan lányok akik nem a külsőt nézik! Szóval ne add fel! ;)
2014. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es ez baromság, én is azt hittem, hogy nem igaz, de rájöttem, hogy a külső valahogy nagyon erős dolog és nagyon nehéz feledtetni egy lánnyal, hogy te nem vagy ronda, de azért nem adom fel, csak van valami mód, mert sok csúnya fiút láttam már lánnyal meg fordítva is. Amúgy azért is bosszant ez az egész, mert tényleg sok lány bírja a személyiségem, és folyton a rondaságom miatt csesződik el minden.
2014. jún. 15. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
A volt párom egyáltalán nem volt jóképű, sőt még alacsony is volt és kövérkés. De neki volt egy olyan kisugárzása, olyan szövege, annyira értett a nők nyelvén, hogy nem volt nehéz női hódolókat szereznie.
2014. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

2-es vagyok.

Akkor ezek szerint velem nagy gondok vannak... Én nem a külsőre megyek (nem azért mert csúnya vagyok vagy ilyesmi)!

2014. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor mi a tökömért van az, hogy odáig vannak a személyiségemért ők maguk mondják, jelzik, aztán mikor max csók vagy ölelés, esetleg néha petting összejön a szexre már egy sem vevő, egyből előjön a maradjunk csak barátok dumájuk? Komolyan nem értem ezt a hülye női logikát. :D

Mindig a szex előtt húznak vissza valamiért. Nehogy már szexeljünk egy jó kiadósat és élvezzük az életet. :D

2014. jún. 15. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!