Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lányok számára nem vonzó,...

Egy lányok számára nem vonzó, ronda fiú mégis hogyan válhatna aszexuálissá?

Figyelt kérdés
Oda már eljutottam, hogy egyre erősebben hal ki bennem a vágy, hogy kezdeményezzek. Két éve még lazán leszólítottam egy lányt a városban, ma már kedvem, erőm, se hitem nincs. Értelmét se látom, megtanultam, hogy én ronda vagyok a lányok számára. De a baj ott van, hogy ettől még mai rengeteg lenge ruhás lányt láttam és sajnos megkívántam őket, már szinte kínos volt, hogy buszon is egymáshoz simultunk, ott a segge, ott a melle, aztán még hozzám is dörgölődik, na jó mondom ez már kínzás, gyerekek. Valami módszer kell, hogy kiöljem a vágyaimat teljesen és végleg!
2014. jún. 7. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon van rá megoldás,én is már régóta hasonló helyzetben vagyok,és kerestem hátha ki tudnám valahogy ölni a vágyakat,de nem lehet sajnos... :/ Pedig jó lenne.
2014. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Két nagy baj van a gondolkodásoddal.


Az első az, ha ilyen negatívan viszonyulsz a dolgokhoz, akkor egy idő után el is hiszed azt, hogy sehol semmi esélyed és ettől rosszul érzed magad. Aszexuálissá meg nemigen tudsz válni. Akkor még a maradék önbizalmadat is elveszítenéd. Miaz hogy megtanultad, hogy ronda vagy. Komolyan ennyire tartod saját magadat, elkönyveled, hogy ronda vagy és nem érsz semmit. Ha neked ez jó, akkor csináld.


A második, és talán a fontosabb ok. Ahogy az írásodat olvastam egy dolog derült ki. Nem csak önbizalom hiányos vagy, hanem suttyó is már megbocsáss. Számodra a nő a mell meg a segg? Lenge ruhás lány és megkívánod? Ennyit látsz te egy nőben? Egy testet amit megkívánsz és használni akarsz aztán csá. Az hogy rondának tartod magad, olvasva az írásodat csak a kisebbik ok. Bocs ha nyers voltam, de nekem erről, az írásod alapján ez a véleményem.

2014. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Buford Tannen ***** válasza:
Ha megtalálod a módját,akkor szolj pls .
2014. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

# 2/3


Úgy látszik nagyon félreértettél. Azt, hogy ronda vagyok nem én meséltem be magamnak, hanem sok-sok próbálkozások alatt a lányok mondták rám és nem azért, mert ápolatlan lennék. Menő ruhák, drága parfüm, rendszeres tisztálkodás, borotválkozás, ezek mind megvoltak. Egyszerűen szerintük olyan az arcszerkezetem, hogy ahhoz vonzódni nem lehet és gondolom ezért is van az, hogy többnyire egy ronda szóval elintéztek és lekoptattak.


Az meg, hogy segg és mell, hát mégis mi mást néz szerinted meg egy fickó egy nőn, lányon? Komolyan ilyenen ki ne akadj már. Mégis honnan tudjam, hogy ő nem valami aljas nő, aki épp lerondázna, ha bepróbálkoznék nála? Nem kell itt sajnálni, mert sajnos a mai lányok baromira nem valami jóságos lények, mint a hülye mesékben, tapasztaltam, de a testük sajnos még mindig vonz, ha már a lelkük olyan számomra, mintha az ördög akarna bántani.

2014. jún. 8. 00:09
 5/10 anonim ***** válasza:

"valami aljas nő, aki épp lerondázna"

Tény, hogy nem szép dolog a másik ember arcába vágni, hogy csúf, de azért mégis mit akarsz te? Hogy dobja szét neked a lábát úgy, hogy nem is kíván téged? Gondolj már bele, olyan emberrel nem szokás semmit csinálni aki nem tetszik külsőleg. Ez férfinál nőnél így van. Te talán adnál esélyt egy ápolatlan bantunéger nőnek 15 nyakgyűrűvel, tányér méretű fültágítóval meg átszúrt orrcimpával?

2014. jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A heroin asszexuálissé tesz. De nem akarok a felbújtód lenni, szóval ne drogozz!
2014. jún. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez, az majd ír fel antidepresszánst. Garantáltan érzelemmentes leszel és a libidóval sem lesznek gondok.
2014. jún. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

# 5/7


Megint csak félreértesz. Ki a fene akarja, hogy mindent megtegyenek értem? Csak tudod baromira fájó, hogy folyton csak csúfoltak a lányok a múltban is, semmi tisztetlet nem adtak felém, én meg mindig jó gyerek voltam és valahogy már belefáradtam az egészbe, én már csak aszex akarok lenni, szabad, aki nem függ a vonzó, női testtől. Szerencsére már a lelküket megutáltam egy életre.

2014. jún. 8. 01:37
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy. Rángasd ki magad az önsajnálatból, meg ebből a mérgezett jogosultságérzetből, amit a patriarcháis társadalom lenyomott a torkodon és akkor majd talán a lányok szóbaállnak veled.
2014. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen a dolog, csak sok-sok idő kell hozzá, és önuralom.

Na meg, ha az ember megismeri a nőket amilyenek valójában, egy életre elmegy tőlük a kedve SZVSZ.

2014. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!