Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a hosszúkás...

Miért van az, hogy a hosszúkásabb, keskenyebb, vékony arcú lányok, vékony testalkattal, szinte csak is ők vonzanak? Mégis mit tegyek, ha a kerekebb arcú lányok már nem vonzanak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a bajod tulajdonképpen? Udvarolj annak aki tetszik.
2014. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Mit kell ezen problémázni?
2014. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit tegyek, ha a szőke pasik nem vonzanak, csak a barnák és a feketék? Direkt erőltessem, hogy olyan pasival legyek, aki nem vonz, vagy inkább keressem azok társaságát, akik tetszenek?
2014. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
"Miért van az, hogy a hosszúkásabb, keskenyebb, vékony arcú lányok, vékony testalkattal, szinte csak is ők vonzanak? Mégis mit tegyek, ha a kerekebb arcú lányok már nem vonzanak?" Na...Mi a rákom ezzel a bajod?
2014. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert az olyan csajok, akik nekem eddig bejöttek belül utálatosak voltak, de a nekem nem tetsőke meg jó fejek és megőrülök már. Nem igazság, hogy nem találok egy lányt sem, akivel kölcsönös lenne a testi vonzalom is első körben!-.-
2014. máj. 30. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő vagy, és hogy milyen az ideálod, nagyon nehéz olyan embert találni, aki külsőre és belsőre is tetszik. Keresgélj kitartóan - és addig is élvezd ki a lehetőségeid :)
2014. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne légy felszínes,hanem keress olyat,akivel elsősorban jól kijössz,mert 80 év múlva mindenki ronda lesz,aki ma szép,de ha mellé még hülye is,akkor rábsztál.
2014. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7, hát ez fura, mert pont nem vagyok felszínes, de a lányok eléggé azok tapasztalataim szerint. Szóval inkább előbb ők szálljanak le a földre, majd utána én is átgondolom ezt a javaslatot.
2014. máj. 30. 23:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom miért megy ez a sztereotipizálás a felszínes lányokkal,de nekem személy szerint nincs ideálom.az egyetlen kitételem az lenne,hogy legyen személyisége a pasinak,de manapság ez az ami baromi ritka.Sok a helyes,jóképű,izmos,vagy kevésbé izmos,kevésbé helyes fiú,mégis olyan ritka az,akiben megfog valami...és nem azért,mert finnyás vagyok,hidd el,már rég nem vagyok az,egyszerűen csak annyira ritka manapság olyan pasit találni,akiben megfog valami...de gondolom ez lányokra ugyanúgy igaz,úgyhogy nem kesergek..:)
2014. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!